2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم دارچین و هل و زعفرون رو باهم دم میکنم خیلی طعمشو دوس دارم بهم ارامش میده. گاهی دارچین.
حمید عشقمن😍😍😍 خدایا سایه شوهرمو از سرم کم نکن و مواظبش باش😇 خدایا هزاران بار شکرت بخاطر داشتن گل پسرم 👨👸👶
2738
دمکرده ی چوب دارچین ..دمنوش میوه ای که برا پوست هم عالیه و خشک شده تمام میوه هارو داره خیلی خوشمزس
‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
ولی این فصل بیشتر خنکی جات میچسبه مث شربت گلاب زعفرون با تخم شربتی. یا شربت بیدمشک و بهارنارنج و البالو
حمید عشقمن😍😍😍 خدایا سایه شوهرمو از سرم کم نکن و مواظبش باش😇 خدایا هزاران بار شکرت بخاطر داشتن گل پسرم 👨👸👶
من خودم ازین لیوانای مخصوص دمنوش دارم چنتا چوب دارچین میذازرم توش و ابجوش میریزم. سرشو میذارم بعد ده دقیقه امادس
لیموی تازه با اب و تخم شربتی بدون شکر هم طعمش فوق العدس مخصوصا اگه لیموها با پوست باشن
2706