2737
2734
عنوان

گوشت و بادمجان

734 بازدید | 22 پست
سلام دوستان خوبم برا افطاری جمعه می خوام خانواده همسر رو دعوت کنم حدود 13 نفر برام طرز تهیه گوشت و بادمجان رو می زارید بعد لطفا می خوام برنج درست کنم برنج ساده با باقی پلو یا برنج ساده با رشته پلو
واد لازم: بادمجان قلمی 5 عدد - گوشت 00 2 گرم - پیاز 1 عدد متوسط - گوجه فرنگی 2 عدد متوسط - نمک وفلفل و زردچوبه به مقدار لازم * طرز تهیه: 1- پیاز را خلال کرده، با مقدار کمی روغن سرخ کنید. به آن کمی زردچوبه زده، گوشت را به آن اضافه کنید و کمی تفت دهید تا آب گوشت کشیده شود. به آن سه لیوان آب همراه نمک و فلفل اضافه کنید و بگذارید گوشت بپزد. 2- بادمجانها را پوست کرده با روغن فراوان آن را سرخ کنید و به گوشت اضافه نمایید. 3- گوجه فرنگی ها را که از وسط نصف کرده اید به گوشت بادمجان اضافه کنید و بگذارید بادمجانها کاملاً بپزد. می توانید یک عدد سیب زمینی را به صورت ورقه های ضخیم برش بزنید و همراه بادمجان به غذا اضافه کنید./
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اگه منظورت همون مسما بادمجونه ما گوشتو مثل چلو گوشت میزاریم میپزه کنارش بادمجونارو قشنگ سرخ میکنیم اونم میزاریم کنار در آخر کم مونده به سرو گوجه سرخ میکنیم بادمونارو هم میریزیم کنارش گوشتو با کمی آب گوش هم اضافه میکنیم البته بستگی بهنو سروش دار که بخای تو چندتا ضذف باشه یا برا همه تک تک بکشی
خدایا به خاطر همه چیز شکرت
ما همرو جدا میپزیم فقط موقع کشیدن قبلش یه 20 دقیقه با هم میزاریم میجوشه و ابش به خورد بادمجونا بره در ضمن یه چیز مهم هم قوره است که خوشمزه میکنه اگرم نداشتی ابقوره اضافه کن
خدایا به خاطر همه چیز شکرت
2740
2706