2737
2734
عنوان

تنگی مجرای ادرار پسر ۳ساله و نیمه

198 بازدید | 11 پست

سلام مامانا تو رو خدا کسی تجربه داره بگه

پسرم تنگی مجرای ادرار داره یه دکتر میگه با بی حسی یکی میگه با بیهوشی چکار کنم

شیرازم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خوب معلومه که بیهوشی، بچه که بی حس بشه ولی ببینه چیکار میکنم که شاید نزاره و ترس برش داره، 

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
متوجه نشدم

چسبندگی اگه ابتدا باشه همون قسمتی که دیده می شه ببخشید بعد اینکه جیش کرد دو سه بار دو انگشتت رو بزار دوطرف سوراخ مثل اینکه می خوای داخلش رو ببینی تا جایی که بچه اذیت نشه بعد ولش کن دوباره انجام بده اگه اون قسمت باشه درست می شه من از مامانم دیده بودم پسرمم کم جیش می کرد دوسه روزه بود انجام دادم درست شد ایشالله برا پسر شما هم درست می شه

چسبندگی اگه ابتدا باشه همون قسمتی که دیده می شه ببخشید بعد اینکه جیش کرد دو سه بار دو انگشتت رو بزار ...

فدات شم عزیزم ممنون. نه مشکل پسر من تنگی مجراست.  ۴ تا دکتر گفتن جراحی 

2738
متوجه نشدم

سلام عزیزم انشالله خیره عمل بچتون

یجا پیامتونو خوندم که مشکل ژنتیک داشتین چکار کردین طبیعی باردار شدی یا ای وی اف ژنتیک؟

منو همسرم هم یک‌ژن مشترک داریم بچه اولمو سقط کردم گفتن مخچه رشد نکرده 

زندگیم داغون شده 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
سلام عزیزم انشالله خیره عمل بچتون یجا پیامتونو خوندم که مشکل ژنتیک داشتین چکار کردین طبیعی باردار ش ...

عزیزدلم 

بله طبیعی و بعد سی وی اس شدم 

انشاالله برای شما هم بخیر بگذره

عزیزدلم  بله طبیعی و بعد سی وی اس شدم  انشاالله برای شما هم بخیر بگذره

انشالله توکل بخدا

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

سلام عزیزم. راستش دیروز دکتر به ما گفته سر آلت پسرم فقط یه سوارخ کوچیک داره و باید عمل بشه. خیلی نگرانم

شما چی کار کردین؟ با بیهوشی انجام شد یا بی حسی؟ پیش کی بردید؟ الان راضی هستین؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰