2737
2734
چه اروغشو گرفته باشم یا نه بعد شیر خوردن شیر بالا میاره اکثرمواقع هم همون پنیر که میگن رو بالا میاره نشونه چیه دل پیچه هم داره شکمشم هر 4 روز کار میکنه که دکتر گفت مشکلی نیست اکثرا نااراومه تا امروز دایمیتکون میخورد -حالا دارم کولی کیز میدم ببینم دل پیچش خوب میشه علایم رفلاکس معده رو هم بگین
کاش دنیا مثل یه عروسی شاد واسه همه ادما بود پراز خنده شادی و اخرش یه بدرقه شاد ورمانیک
احتمالا رفلاکس داره. شیر برگردوندن. نشخوار. مالیدن چشمو صورت. خس خس سینه کیپی بینی واسه رفلاکسه
من گیر کردم رو تو معنیه عشقو فهمیدم پهلو تو😍 من گیر کردم رو تو از خودم گُمتَر میشم هر چقدر میگردم توو تو😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تا حالا دوبار دکتر بردم میگن خوبه ولی گریه میکنه ونا ارومه معلومه یه چیزی هست
کاش دنیا مثل یه عروسی شاد واسه همه ادما بود پراز خنده شادی و اخرش یه بدرقه شاد ورمانیک
رفلاکس داره تقریبا تا چهار ماهگی همینطور بعد خوب میشه فقط مواظب باش وقتی میخوای بخوابونیش حتما شیب دار بزارش اینجور کمتر بالا میاره موقع شیر دادن هم همینطور شیبدار باشه
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
خیلی موقع شیرخوردن نق نق میکنه انگار داری با زور بهش شیر میدی که از دهنش میگیرم
2740
البته اولش خیلی خوب واروم بود تقریبا 15 روزه اینطوری شده ولی هرشب تا 4 صبح بیدارم خسته شدم
اگه وزنش خوبه تند تند بهش شیر نده 2ساعت به 2ساعت یا حتی بیشتر هم بهتر میخورد هم کمتر بالا مباره شیر پنیری هم که مباره بالا چون رو هم رو هم بهش شیر میدهد بیچاره دل پیچ میگیره
پنیر بالا اوردن میگن بخاطر اینه که زیاد از حد شیر میخوره ولی علت بالا اوردن رفلاکس نینی سنگین بودن شیرت زیاد خوردن شیر درمورد دل درد چیزای نفاخ و لبنیات نخور
قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
اون گریه تا چهار کولیکه درمان نداره دخترای منم همین بودن دوماهگی خوب شدن
قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
2706