2737
2739
سلام به همه مادرای سایت. امیدوارم خوب وسرحال باشید. دخترم جمعه شروع کرد به استفراغ کردن و هر ده دقیقه بالا می آورد، مجبور شدم ببرمش کلینیک بهبد و اونجا بهش سرم وصل کردن. ولی از فرداش افتاده به اسهال و بردم پیش خانم دکتر صمصامی و اونم فقط داروهای معمول اسهال رو نوشته. ولی هنوز که هنوزه بچه خوب نشده و بی حال و بی تابه. به نظرتون دوباره ببرمش پیش دکترش یا به فکر بستریش باشم؟ خیلی نگرانم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
وای ببرش بیمارستان اب بدنش از دست رفته که پوستش خشک شده دختر منم دو هفته پیش اینطوری بود مردیم و زنده شدیم
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
اگر ویروسیه باید دوره اش بگذره ببین چی میلش میکشه بده بخوره پودر سنجد تو ماست پروبیوتیک یا کنه و ماست ولی پسر من اینجور وقتا فقط هویج پخته رو دوس داره و میخوره اونم خوب جمعش میکنه یا سیب رنده کن بذار سیاه شه بده بخوره آب انارم هم واسه تهوع خوبه هم اسهال اگر طبیعی پیدا کنی
ولی ما خوب بهش رسیدگی کردیم که نیاز به بیمارستان نشد مدام اب سیب گرفتیم بهش دادیم برای حالت تهوعش قطره منو پرو کلومید دادیم غذاهای سبک بده بهش
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
لیمو امانی رو بزار رو اجاق بعد پودرش کن از پودرش بهش بده زود شکمش رو میبنده ولی نمیدونم تو سن بچه شما استفاده کرد
ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
2706