2733
2734
امکان داره تواینده جز ادمای چاق باشه یعنی؟
منوپدرش لاغریم.
چیکارکنم زیاد نخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ببین عزیزم من الان دخترم 3 سالشه باربیه

ار الان هیچ وقت دنبال حرف هیچ متخصصی برای لاغری و چاقی نرو
بذار بچه رشد کنه ولی بد عادتش نکن اونم نه از الان که تو رشده از وقتی به غذا افتاد فقط غذای اصلی و میان وعده مناسب و هله هوله هم ممنوع
دیگه دنبال حرف خدا و پیغمبر و دکتر و مادر و مادر شوهر و دوست و غریبه واسه لاغری و چاقی نرو

مگه اینگه از رنج استاندارد تو کارت بهداشت یعنی از خط قرمز رد کنه
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

عزیزم به دکترش بگو رژیم غذای براش بنویسه و این که صبا ببرش پیاده روی تا وزنش کنترل بشه
آخه جوک میگن دکترا دیگه بچه یکماهه چی میفهمه خوب ماشالا شیرت خوبه بچه هم خوب وزن گرفته.حالا موقع دندون در آوردن و راه افتادن یه کم وزنش میفته.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2740

مامان امىرمحمد...
+1

1392/11/30 2:12 ق.ظ

عزیزم به دکترش بگو رژیم غذای براش بنویسه و این که صبا ببرش پیاده روی تا وزنش کنترل بشه

...........
راس میگی به خدا آخه نمیشه جلوی خوردن بچه رو که گرفت
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
ای جانم ماشاالله

نی نی قشنگ توپولی

بزار رو تردیمل بره ....خوب چکارش کنی نمیشه باهاش صحبت کنی منطقی بهش بگی مادر نخور چاق میشی که

ولش کن بزار بخوره نوش جونش
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
دختر منم وزن تولدت 3250 بود وزن 40 روزگیش5200 بود،یعنی تو ‌40روز 1950گرم گرفت. چه اشکالی داره. الان 11 ماهه 9/5. دندون و تحرک نمیذارههههه بچه چاق شه بابا
چقدر دیر میفهمیم بیشتر غصه هایی که خوردیم خوردنی نبود، دور ریختنی بود... 👌👌
الهییییییییی
عزیزم... فقط وقتی شیر میخواد بهش بده
پسر منم تپلی بود (الانم هست) البته تو مقطعی که به غذا خوردن افتاد یه مدتی حتی وزن اضافه نکرد
ما خودمون هردو تپلیم
الان که نزدیک 5 سالشه سعی می کنم رژیم غذائیشو کنترل کنم (ماشالا خیلی اشتهاش زیاد شده) پفک رو تا 2 سال پیش نمیشناخت (به لطف عمش شناخت) من 7-8-10 روز یه بار بهش اجازه میدم پفک بخوره و چیپس رو اصلا... آخ که شکلات خوریه که نگو (و متاسفم برای فرهنگ ما ایرنیها که تا یه بچه به نظرمون خوب می آد یه شوکولات بی اجازه بزرگترای بچه بهش میدیم!!!!) از الانم کلاس بسکتبال و یوگا میفرستمش و سعی می کنم وزنشو کنترل کنم
به هر حالا الان که نمی تونی اون تپلی رو رژیم بدی ولی شیر رو تا نخواست نده
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2706