2737
2739

سلام مامانای مهربونم. پسرم هشت و نیم ماهشه شبا نمیخوابه تا صبح چند بار بیدار میشه میشینه گریه می‌کنه باید برم پایین تخت رو بالشت بخوابونمش دوباره بیام بالا هنوز یه ساعت نشده دوباره از نو، چند وقت پیش اسهال شدید گرفت برنامه خوابش کلا بهم ریخت بعد قبلا تو گهواره می‌خوابید تکونش میدادم الان چون گهواره اش و جمع کردم خیلی اذیتم. آخه از گهواره نصف شب میومد بیرون باید روی هوا و زمین می‌گرفتمش... تو رو خدا هر راه حلی میدونین کمکم کنید. از پزشک داروخانه یه شربت گیاهی گرفتم بنام بیبی سد که کمک کنه به خواب نوزاد ولی همچین تاثیری نداره دو شبه میخوره مدام دعا میکنم باید چند روز دیگه برم سرکار موندم با این شرایط چکار کنم. تو رو خدا دعام کنید و راهکار جلوی پام بذارین... سر ساعت هم میخوابونمش شبا که شرطی بشه خلاصه همه کار میکنم یه تاپیک بود خانمه دعای قرآن گذاشته بود برای خواب نوزاد صبح داشتم سرچ میکردم خوندم.

خدایا ممنون که هستی و همراهمی! اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر نمیخوره موقع خواب؟دختر من فقط با شیر میخوابید

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2742

شبا شکمشو خوب سیر کن. هر موقع که خوابوندیش ۸ صبح بیدارش کن. هر چقدر صبح زود  بیدار شه شبا راحت تر میخوابه 

دو بارم یکی ظهر یکی یکی هم بعد از ظهر یکساعته بخوابونش

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

به هییچ وجه شب و بیدار شد نازش نده بازی نکن باهاش شیرشو بده فقط بخوره خودتم بخواب 

یا اگه تنها میخوابه تنهاش بزار 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

شبا قبل خواب قشنگ سیرش کن که کمتر بیداربشه بچه ی منم یه چند روز خوابش خراب شد فک کنم بخاطر دندونشه ولی الان خوبه تایمش دیشب دو خوابید پنج بیدار شد باز الان میخواد بخوابه واسه منکه دوس دارم صبا بیدارشم خیلی خوبه این تایم بیدار شدنش

2738
منو بگو به امید اینکه دخترم از دوماهگی خواب شبش درست میشه یکم دارم این روزا رو میگذرونم ☹😐 حالا حا ...

نه خوب میشه هشت نه ماهگی بخاطر دندوناشون یکم اذیت میکنن...دخترت حتما کولیک داره که شبا بیداره

نه خوب میشه هشت نه ماهگی بخاطر دندوناشون یکم اذیت میکنن...دخترت حتما کولیک داره که شبا بیداره

من الان ۱۷ ماهه که به انید خوب خوابیدن پسرم نشستم دکترا هم میگن تا دندون کناری ها  درمیاد طبیعیه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
من الان ۱۷ ماهه که به انید خوب خوابیدن پسرم نشستم دکترا هم میگن تا دندون کناری ها  درمیاد طبیعی ...

از من الان خوابش با خواب من اوکی شده باهم سه تایی میخوابیم سه تایی ام بلند میشیم منو دوتادخترام اصن چشاشو باز میکنه حرف یا لبخند نمیزنم سریع شیر میدمش تا بخوابه

از من الان خوابش با خواب من اوکی شده باهم سه تایی میخوابیم سه تایی ام بلند میشیم منو دوتادخترام اصن ...

برا منم با من تنظیمه ولی وسط خواب گریه میکنه بیدار میشم کانل نمیخابه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
همه جا تاریک باشه بیدار نمیشه سریع شیرش بده اگه نمیخوره بغلش کن یکم تکونش بده باز شیرش بده میخوابه&n ...

تاریکه .یهو نمیدونم چشه میشه بغلش میکنم رو پاهام ميندازم تکون میخوره تا صبح ۵ بلر بیدار میشه پیرم‌ کرده تا۱۱ صبح هن لگد هم بزنی میخابه

2706