2737
2739
عنوان

رزا برای خاله ها ایروووونی رقصیده :)

1423 بازدید | 32 پست
http://www.aparat.com/v/jDKCm کیا یاد بچگی های خودشون میفتن؟؟؟؟ ------------------------------------ دوستانی هم که الان فاز غمگین و آروم دارن این ویدیو رو ببینن !مازیار فلاحی * لیلا http://www.aparat.com/v/XNuV1
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من بچه بودم... تا دبیرستان رقاص بودم بعدم کم شد وکم شد جوریکه الان واقعا از رقصیدن خیلی چیزی یادم نمونده...برای عروسی خواهرم ولی اونقدر شلنگ تخته انداخت م یه کم دوباره گرم شد تنور رقصم
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
نه شان آی نیستم دیگه....... وای شاید باورت نشه برای عروسی خواهرم عکاسش گفت رقص چاقو رو تو باید بری.....فکر کن منم یادم رفته بعد از مدتها نرقصیدن یهو گفت جلو ملت برقص زن مرد دایی شوهر خاله مردای غربیه.. بابام... از همه سخت تر همسر م خلاصه اولش خاستم انصراف بدم حتی به دخترخاله م گفتم اون بره اما عکاس گفت نننننننننننه خلاصه افتادم تو کار انجام شده
2740
عزییزم. چه ناز و ادایی هم داره. اسم خواهرزاده ی منم رزاست. زندگیه منه عاشقشم دو ساله ندیدمش
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
کلهم رقصم 10دقیقه نشد اما اندازه 100سال گذشت..... وقتی رقصم تمام شد همسرم ومامانم وخاله م اومدن سمتم... حالا من مامانم میپرسید کجا تمرین کردی..کی وقت کردی تمرین کنی....همسرم اونقدر خوشش اومده بود تااخر شب درباره ش حرف زد... میگفت آرزو م بود همسرم یه بار برقصه جلوم... خلاصه که یه وضعی شد
مرسی مرسی . منم اگوست میرم ایران. اگه کارام تا اون موقع جور بشه. ماه دیگه معلوم میشه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706