2737
2734
دلم میخواد خونمونو لمینت کنیم ولی میگن این ایرادا رو داره بعضی جاهاش صدا میده خصوصا تو شب که همه جا ساکته خوب ازار دهنده میشه جاهایی که زیر شوفاژ هستن از هم باز میشن
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
والله من دارم راصیم هیچ کدوم از مشکلاتی که میگیدم نداشتم زیر فوم عایق صدا میزارن دیگه صدایی نمیده که زیر شوفاژاهم باز نشده از هم الان سه ساله
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
2738
عزیزم زیر شوفاژ رو حتما لگن بزار چون آب اگه بره باد میکنه رنگ تیره نکن خاک رو نشون میده زیر سازیش هم باید خوب باشه من دارم اینارو رعایت کردم خوبه مسگلی ندارم فقط رنگی و تیره بر ندار
اگه بچه کوچولو تو خونه داری فرش یا موکت بهتره چون امکان سر خوردن نی نی روش زیاده یعنی اگه یه برگ کاغذ رو زمین بیفته و نی نی پا بزاره روش قشنگ سر میخوره. از نظر من تنها ایرادش همینه
2706