2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هست-تو-خواب-صادقانه-با-امواتش-رابطه-داشته-باشه-و-از-برزخ-و-شب-اول?page=463

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

خیلی عالی از لحاظ ارتقا روح و نزدیک شدن به خدا خوابهایی که از اموات و نتیجه خیرات 

حیف واقعا

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

چه تایپک خوبی معرفی کردی رفتم دقیقا به صفحه ای رو همینجوری شانسی زدم بره توش، و خیلی برام جالبه دارم میخونم 🙏🏻🌺

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه تایپک خوبی معرفی کردی رفتم دقیقا به صفحه ای رو همینجوری شانسی زدم بره توش، و خیلی برام جالبه دارم ...

اره فوق العادس کاش از حالت قفل در بیارن بشه تجربه های جدیدی اضافه کرد من واقعا متحول شدم خیلی حالم داره خوب میشه مخصوصا پست های آقای خموش فوق العادن

2728
چه تایپک خوبی معرفی کردی رفتم دقیقا به صفحه ای رو همینجوری شانسی زدم بره توش، و خیلی برام جالبه دارم ...

میشه از نی نی یارها خواست باز کنند یا صاحب تاپیک باید بخواد ؟؟

اره فوق العادس کاش از حالت قفل در بیارن بشه تجربه های جدیدی اضافه کرد من واقعا متحول شدم خیلی حالم د ...

من بیست روزه از صفحه اول خوندم همه رووو امروز چهارصد و شصت و سومین صفحم واقعا جذاب و خوب 

میشه از نی نی یارها خواست باز کنند یا صاحب تاپیک باید بخواد ؟؟

والا راستش نمی‌دونم، ولی فکر میکنم خود صاحب تاپیک قفل می‌کنه تاپیکشو، بخودش مگه که پیام بدید 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
من بیست روزه از صفحه اول خوندم همه رووو امروز چهارصد و شصت و سومین صفحم واقعا جذاب و خوب 

آره مرسی که گفتید🙏🏻🌹...قبلنا تاپیکای خوبی تو نی نی سایت بودن خیلی سال پیش... منم دارم مطالعه میکنم، واقعا نیازه آدم یسری چیزارو هی بهش یادآوری کنن اونم تو این موارد مرگ و آخرت و...من که خودم خیلی علاقمندم 

2740
آره مرسی که گفتید🙏🏻🌹...قبلنا تاپیکای خوبی تو نی نی سایت بودن خیلی سال پیش... منم دارم مطالعه میکن ...

واقعا نی نی سایت قدیم خیلی تاپیک های پر مفهومی داشت 

واقعا نی نی سایت قدیم خیلی تاپیک های پر مفهومی داشت 

اره...الان یجورایی بچه بازی و..ببخشید مسخره بازی شده...افت کرده کیفیت تاپیکها..😒

اره...الان یجورایی بچه بازی و..ببخشید مسخره بازی شده...افت کرده کیفیت تاپیکها..😒

دقیقا محتوایی نیست

منم مرتب این تاپیک رو می خوندم آخراش بحث شیعه و سنی شد و نی نی یار قفلش کرد کاش همه درخواست کنیم اون مباحث شیعه و سنی رو حذف کنند و تاپیک رو باز کنند

اونجا اصلا جای این بحثا نبود

منم مرتب این تاپیک رو می خوندم آخراش بحث شیعه و سنی شد و نی نی یار قفلش کرد کاش همه درخواست کنیم اون ...

آره موافقم