2737
2739

ترس از دست دادن عزیزانم به خصوص بچم رو دارم.

چی کارکنم

ترس اینکه تهران هم زلزله بیاد

چطور پدر و مادرم و بقیه ی عزیزانم رو پیدا کنم

اگه اتفاقی برای همسرم و بچم بیفته😭😭

ته دلم همش اضطراب و نگرانیه

خیلی میترسم

یه لحظه فکر آدمهایی که تو زلزله بودن و یا الان با عزیزانشون زیر آوار هستن هنوز ولم نمیکنه

بچه م تو اتاق خودش می‌خوابه خیلی می ترسم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه آدما بلاخره عزیز ی عده ای هستن 

همه ما ترس داریم اما بهتره با ترسش زندگی نکنیم 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2728

واسه اتفاقی که هنوز نیفتاده اینطوری تو استرسی؟

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱
2738
نترس گلم هرچی خدا بخواد همون میشه بسپار بخودش

سعی میکنم اینجوری فکر کنم که آروم شم. ولی باز یه تصویر یا خبری چیزی، باعث میشه تمام نگرانیم که ته نشین شده بودن بیان رو

سوریه رو بگو... 😓 خیلی طفلکی هستن، اونا اگر به اندازه کافی کمک واشتن انقدر کشته نمیدادن، 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2706