2737
2734

سلام به همه،

قصد داریم بعد از مدت ها فرش هامون رو عوض کنیم. می خوایم یه 9 متری و یه 12 متری بخریم. بودجه ما حدودا 30-35 میلیون تومن هست. خواستم بدونم برای خرید فرش کجا و کدوم برندها رو توصیه می کنید؟ 

طرح مد نظر خودمون یه چیزی تو این مایه ها هست ولی اگه طرح مدرن تری هم باشه که واقعا قشنگ باشه ازش استقبال می کنیم.

ممنون میشم نظراتتون رو با ما به اشتراک بگذارید. 

شهر فرش برو همه مدل داره

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن شهر فرش ن آقای فرش هیچ کدوم نروووو خیلییییی کلاهبرداران.فقط برو چهارراه  سیروس.  ....مولوی.....خیلییییی تفاوت قیمت داره ....در حد دو سه میلیون تفاوت قیمته ....طبقه بالایی مون واسه جهاز دخترش همه جا رفتن آخر سر. فرش ۹ متری نگین زمرد مشهد. با ۹ تومن خریدن ....فرش ۱۲ متری هم نزدیک ۱۲ تومنه .....تراکم ۱۲۰۰_۱۵۰۰

کاش دوباره بیایی سمتم تو💚
2740

ببخشید ولی الان به ۲۵میلیون دوتا ۶متری میدن

فکرنکنم به ۳۰ ۳۵میلیون دوتا فرش ۹متری و ۱۲متری بدن😟

من دوتا ۶متری خریدم ۲۵میلیون دوماه پیش

میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
2706