2733
2739
مثل پسر من
چکارکنم رفتم متخصص تغذیه،کلی دستور داد ولی چه کنم دهن باز نمی کنه
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چندروز پیش هم رفتم یه متخصص گفتم وزنش کمه و.....بعد گفتم میدونم چی هم بهش بدم ولی نمیخوره,گفت پس راهی نداره
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
قدش چقدره ؟ تهرانی؟ دکتر تغذیه یه خروار دستور غذایی و رژیم میده نمیفهمه که من میگم نمیخوره فکر میکنی فایده هم داره ؟
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
2738
من به دکتر تغذیه الان 1.5 ساله میگم نمیخورههههههههههههههههههههه میگه تلاشت رو بیشتر کن بیشتر براش وقت بزار غذاهای متنوع درست کن براش. فکر میکنه اون مادرشه من زن باباشم
قهر که می کنید مراقب فاصله ها باشید بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن می‌گردند . . .
تهران-دکتر محمود عباسی-متخصص کودکان و تغذیه و بهداشت نوزادان-خیابان 16 متری امیری-بالاتر از تقاطع 30 متری جی-نبش کوچه عبدالهی-پ289-شماره تماس 55775085-09121096950
هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست.
ختم حدیث کسا برای شفای می می ناز عزیز
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=751337
چه انتظار عجیبی!
عجیب تر که چه آسان نبودنت شده عادت!
چه کودکانه سپردیم دل به بازی قسمت!
چه بی خیال نشستیم! چه کوششی! چه وفایی!
فقط نشستیم و گفتیم:خدا کند که بیایی!
2706