2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
یک ماه اصلا اضافه نکردم دکی کلی دعوام کرد تا ماه هفت کلا هفت کیلو اضافه کرده بودم با اینکه از اولین روز استراحت مطلق بودم و تقویت یعنی بخور و بخواب . در ضمن من کلی قرص تقویتی از اولش خوردم پریناتال کلسیکر امگا اهن
عزیزم بستگی به وزن زمان بارداری هم داره، دکتر به من گفته تا شانزده کیلو هم جا دارم، البته من هنوز به پنجاه و یک کیلو نرسیدم، تا هفته نوزده فقط یک کیلو و نیم اضافه کردم ولی بعد از اون هر هفته نیم کیلو جالب اینجاست من روزی یک ساعت حتما پیاده‌روی دارم
پروردگارا آسان گیر و سخت مگیر
یادش به خیر. فقط یادتون باشه بعد زایمان شیرینی زیاد نخورین که میرین بالاااا
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
خانما نگران نباشید من تو بارداری هیجده کیلو اضافه کردم‌ الان چهار ماهه زایمان کردم و برگشتم به سایز قبلیم فقط یه کم سینه هام مونده یه چیزی اگه می خواید بعد زایمان زود وزن کم کنید حتما به بچه شیر خودتونو بدید
2706