2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقدر درکت کردم🤧این حسو بارها و بارها تجربه کردم.مخصوصا غروب که همه با دوست پسرهاشون میرفتن گردش ...

چقدر بعضی وقتا دلم میخاد یکی باشه ک تو این غربت پیشم باشه بتونم غصه هامو بهش بگم وقتی دلم گرفت باهاش برم بیرون مسخره بازی در بیاریم ولی حییییف

چقدر بعضی وقتا دلم میخاد یکی باشه ک تو این غربت پیشم باشه بتونم غصه هامو بهش بگم وقتی دلم گرفت باهاش ...

دوست صمیمی نداری؟من دوتا دوست خوب پیدا کردم باهاشون بودم.سال آخرو خونه گرفتیم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

مجرد باشی خوابگاه باشی دوست رفیق داشته باشی دلت بگیره؟ برو عامو حالشو ببر دیگه این روزا تکرا نمیشه

ای کسانی که ایمان آورده اید به کسانی که ایمان نیاورده اند کاری نداشته باشید.

من سال ۸۴ برای اولین بار رفتم خوابگاه

حتی اولین آخر هفته که هم اتاقی ها نبودن نشستم گریه کردم

ولی تموم شد :)

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت مشخص نیست اما حس مادرانه‌ام میگه دختره😍💕🌸

میفهممت وفقط اینوبدون بعداواسه این روزاخیییلی دلت تنگ میشه اگه دوست داری بزن بیرون حالوهوات عوض میشه 

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
مجرد باشی خوابگاه باشی دوست رفیق داشته باشی دلت بگیره؟ برو عامو حالشو ببر دیگه این روزا تکرا نمیشه

دوستام هنوز نیومدن، یکیشونم مریضه خابه برا همین حوصلم سر رفته

وگرنه همیشه اینقدر تو سر و کله هم میزنیم و میچرخیم ک وقت برا دلتنگی نمیمونه

دوستای صمیمیم یکیش ک هنوز از شهرشون نیومده یکی هم حالش خوب نبود خوابه

کتاب نداری بخونی؟رمان مثلا.

یا برو جزوه هاتو مرتب کن.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2801