2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نمیدونم که😂 من روزی ک قرار بود پریود شم ترشح داشتم فک کردم پریودهرفتم نگاه کردم دیدم ترشحه  ب ...

بیا خبر بده منتظرم .انشاالله خیره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2742
وای منم استرس این ماه رو دارم هنوز مونده به وقت پریودم ولی یکی دو قطره .در رفت 😔 رفتم انقدر شستم خو ...

منم ‌استرس این ماهو دارم دررفته باشه  احتمال داره بشه  خیلی خطریه 

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم
2740

زن بودن چقد سخته 😔

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم
همون پیشاب هم اسپرم داخلش هست!  اکثر بارداری های ناخواسته به خاطر روش طبیعی هست!،

این پیشاب رو من متوجه نشدم یعنی چه طوری ؟میشه بگین

منم ‌استرس این ماهو دارم دررفته باشه  احتمال داره بشه  خیلی خطریه

همیشه ک ا ند و م استفاده میکنیم نبود این طوری شد 

به شوهرم میگن اگه حامله بشمم خفت میکنم😓

همیشه ک ا ند و م استفاده میکنیم نبود این طوری شد  به شوهرم میگن اگه حامله بشمم خفت میکنم😓

😔انشاالله نمیشی   منم  استرس دارم چقد بچه داری خسته شدم  همش دعا میکنم پریود شم  خیالم راحت شه به طبیعی  اعتمادی نیس

من دوتا بچه دارم شرایط مالی هم متوسط بچه هام همجنس هستن ب نظرتون سومیو باتعیین جنسیت بیارم؟ خودم نمی ...

من دختر دایی ام آورده الان ضعف اعصاب گرفته بس که انجام امورات سه تا بچه تو این دوران سخت و سنگینه!  مخارجش به کنار! 

یا ارحم الراحمین
2706