2733
2734
متاسفانه خیلی از خانواده ها به روش طبیعی بچه دار نمیشوند وباید ازدارویاازروشهایی برای بچه دارشدن استفاده کنند که معمولا بعضی مواقع باهزینه هایی همراه است وغیرازهزینه گاهی اوقات نتیجه بخش هم نیست امااینجا این روش نه دارو داره نه هزینه ! که به کسایی که دچارناباروری هستند توصیه میکنم به آن عمل کنند ! درفامیل وبستگان ما خانواده ای بودکه بچه دارنمیشدندودکتراونارابرای روش IUIمعرفی نامه داده بودامافامیل مادوست داشت به طورطبیعی صاحب بچه میشدندونرفتندبرای ادامه درمان یکروزبایک اقوام که روحانی بود مساله رادرمیان گذاشتند ایشان هم گفتند حضرت محمد به امرخدا40شب نزدخدیجه نرفتند وبعدصاحب حضرت فاطمه (س)شدندوبه آن خانواده پیشنهاددادندکه 40شب باهم نزدیکی نداشته باشند(البته خودنزدیکی تنهانه خروج منی صورت نگیرد) آنهاکه خوشبختانه به نتیجه رسیدندواین راهنمایی رابه چندخانواده دیگرهم که مشکل بچه ناباروری داشتند (اعم ازمشکل ازطرف آقاوخانم)کردندونتیجه گرفتندمنم خواستم این قضیه اینجامطرح بشه شایدکسانی بدینوسیله مشکلشون حل بشه ! راستی وقتی 40روز نزدیکی نداشتید اگر پریودی زن نزدیک است بایدصبرکنند بعدپریودی برای نزدیکی اقدام کنند یعنی از40بیشترشدایرادی نداره چون بهترین زمان تخمک گزاری(زمانی را که دوره پریود بعدی شما آغاز می شود در نظر بگیرید، سپس ۱۲ تا ۱۶ روز از آن کم کنید. این چند روز، همان محدوده زمانی است که احتمال تخمک گذاری شما در آن بسیار زیاد است. برای خانمهایی که یک دوره کامل آنها ۲۸ روز طول می کشد، چهاردهمین روز معمول روز تخمک گذاری است. برای استفاده از این روش، شما باید بدانید که دوره کامل شما معمول چند روز طول می کشد.)چندروزبعداتمام پریودی است! حالااگردرکنارش به امامان معصوم هم متوسل بشیم خالی ازلطف نیست جایی خوندم کسی که طالب فرزندهست 360بار سوره توحید رابخواند! امیدوارم آن چشمان منتظر که درحسرت فرزندبارانیه هرچه زودتر روشن شود به روی ماه فرزند صالح وسالم.......آمین
آمین
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ازخداکه پنهون نیست ازشماهم پنهون نباشه نویسنده ی این مطلب خودمم واون فامیلی که قیدکردم خودمون بودیم که بخاطرنطفه ی ضعیف همسرم دکترآب پاکی راریخت رودستم که شمابه طورطبیعی بچه دارنمیشید که شکرخدا شکم دوم باردارم ودخترمم تازایمان 3سالش تموم میشه همسرم همیشه میگه بیاتافاطمموناببریم به اون دکترزنان که دلتاشکست وباقطعیت گفت باردارنمیشی نشونش بدیم بگیم دیگه باقطعیت حرف نزن مگرتوخداشدی!!
2740
مامان الی ولی ثابت شده که برای نتیجه گرفتن باید هر یروز درمیون نزدیکی داشته باشیم تا اسپرم ها پیر و ضعیف نشن ولی خداروشکر میکنم که جواب گ فتی, من این ماه سوم که تو اقدامم ولی فکر نکنم شوهرم چهلووز صبر کنه خخخخ
2706