2737
2739
خانمها خواهشا اگر کسی تجربه داره به من کمک کنه من یک دختر 19 ماهه دارم ویک دختر 7ساله روز سزارین با دکترم هماهنگ شدم وبا اصرار زیاد خودم لوله هام بست تواین چند ماه پریودم کاملا منظم بود تا اینکه این ماه یک هفته عقب افتاد دبشب از کسی شنیدم اگر لوله بسته باشه هم ممکنه حامله شد رفتم بی بی چک گذاشتم اولش منفی بود چند ساعت بعد که خوب دقت کردم یک خط خیلی کم رنگ دیدم حالا دارم سکته میکنم اگر حامله باشم چی میشه اگر خارج رحم باشه چی تو رو خدا اگر چیزی دراین مورد میدونید راهنماییم کنید
زندگی یعنی با هم بودن من میخواهم زندگی کنم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من دقیقا دوتا بچه قبلی رو هم با بی بی چک توهمی که داشتم حامله بودم اروینا جون اون اشنایی که میگی حامله شده بود خارج رحم حامله شد
زندگی یعنی با هم بودن من میخواهم زندگی کنم
میگن اگه جراحی دکمه ای بسته باشی امکانش هست اگه به روش جراحی بخیه باشه نه
ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
احتمال بارداری هست ولی خیلی کمه! شما باردار نیستی. بی لی چک بعد از چند ساعت اعتبار نداره باید زیر 5 دقیقه پر رنگ بشه!
این چنین نخواهد ماند. روزهای روشن می ایند. من خوشبختی را با آغوش میکشم  
2738
سلام عزیزم به احتمال ٩٠درصد بی بی اشتباه جوابش بعد ١٠دقیقه کاذب اما از بده ان شالله نیستی مامان من لوله هاش بست و دیگه هم باردار نشد
هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2706