2737
2734

یه تازه درگذشته داشتیم که از وقتی فوت شد هرشب به نیتش و نیت تمام امواتم و اموات بد وارث و بی وارث سوره ملک خوندم دیشب خسته بودم خسته حتی سوره های شبانه ی خودم هم نخوندم  بعد یکی از اموات اومد تو خوابم تمام کشاله های رانش  پر بود از پماد سوختگی یه دونه جعبه ی پماد سوختگی هم دستش بود بهم گفت ببین چه بدجور سوخت 

یعنی چی 😞

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

ساخته ی ذهنته

چون دیشب نخوندی ناخودآگاهت عذاب وجدان گرفته

ولی انقدرم خودتو درگیر دنیا مردگان نکن به زندگی برگرد

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
یعنی جاش اون دنیا خوب نیست

وااای خدا نکنه اگه زحمتت نیست یه فاتحه بخون براش 

خیلی ادم دست به خیری بود 

من میگم شاید مفهومش اینه هر خیراتی که ما میفرستیم عذابی کم میکنه و جاشونو یه درجه بهتر 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
ساخته ی ذهنته چون دیشب نخوندی ناخودآگاهت عذاب وجدان گرفته ولی انقدرم خودتو درگیر دنیا مردگان نکن ب ...

خدا کنه ساخته ذهن باشه آره همش فکر میکنم چی دارم چی ندارم واسه اخرتم

براش خیرات بده

حتما عزیزم 

2740
خدا کنه ساخته ذهن باشه آره همش فکر میکنم چی دارم چی ندارم واسه اخرتم

ببین

میدونی

منم باباجونمو وقتی از دست داده بودم همش کارم گریه بود شب تا صبح گریه میکردم صبح تا شب خواب بودم یا دعا میخوندم 

ولی

یه شب تو خواب دیدم یه مرد قد کوتاه که ندیده بودمش و نمیشناختمش بهم گفت که اون جای خودشو پیدا کرده و به جایگاهش رسیده برو خودتو نجات بده به این فکر کن که بعد از مرگ خودت کسی برات اینجوری گریه میکنه دعا میخونه؟؟ پس خودت برا خودت بخون و برو فکر زندگی خودت باش 

از اون شب به بعد ارامش گرفتم تصمیم گرفتم از زمانم روی زمین استفاده کنم

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤

عزیزم‌اگه‌میت‌جز‌خانواده‌خودتون‌واسش

خیرات‌بده‌حتما‌وقران‌بخوان

ولی‌اگه‌کسی‌هست‌که‌میشناسین‌به‌خانوادش

بگین‌خیرات‌بده‌

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭

خواهرم دوستش فوت کرده بود ی همچین خوابی در مورد دوستش دید ک بدنش همه جای سوختگی بود ازش پرسید اینا چیه گفت اینا بخاطر غیبتهاییه ک کردم

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
خوندم عزیزم

ممنون گلم خدا رفتگانت رحمت کنه 

ببین میدونی منم باباجونمو وقتی از دست داده بودم همش کارم گریه بود شب تا صبح گریه میکردم صبح تا شب ...

چه جمله ای برو فکر خودت باش واقعا هم همینه خدا رحمت کنه باباجونت رو ولی واقعا منم داشتم فکر میکردم امروز من بمیرم اصلا تا چند وقت برام میخونن زمانه داره جوری پیش میره که زنده ها همدیگه رو فراموش میکنند وای به رفتگان 

2706