2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارم ولی تعدادشان اونقدر بالا نبود. 

گفت درمان هم نمیخواد فعلا. 

گفت فقط موقع تب و عفونت و بارداری باید تحت نظر باشی همین. 

چیز خاصی نیست. 

فقط اگر علائمت به بیهوشی رسید حتما اقدام جدی لازمه.  

من تا چهار تا پشت هم داشتم. 

من چند ماه پیش زندگیم پر استرس بود  گاهی بد میشد. استرست هم کنترل کن. 

2731
من دارم ولی تعدادشان اونقدر بالا نبود.   گفت درمان هم نمیخواد فعلا.   گفت فقط ...

من مثلا دیروز خوب بودم.باز امروز زیاد شده

تازه قبلا یدونه ای میزد.الان حالت لرزشی گرفته و مثلا سه چهارتا میزنه .

بمنم گفت سالی یبار بیا چکاب

والا انقدر وقتا پره که کو تا وقت بدن من برم چکاب.تازه شاید اون موقع باز اصلا پی وی  سی نداشته باشم.مثلا الان زیاده.

من مثلا دیروز خوب بودم.باز امروز زیاد شده تازه قبلا یدونه ای میزد.الان حالت لرزشی گرفته و مثلا سه چ ...

من دریچه هم یکم خون پس می‌زنه ولی بازم گفت مهم نیست. 

دشمن این مشکل استرسه

آره مال من یه موقع هست یه موقع نیست تشخیصش سخته. 

ضربان حالت عادی چنده ؟

تعدادش تو هولتر چندتا بود ؟

من بیشتر اوقات ضربان قلبم بالاست بالای ۱۱۰ ولی باز گفت مهم نیست اونقدر

ولی آخرین دکتر که رفتم گفت تا وقتی حالت غش نباشه اصلا مداخله نمی‌کنیم 

چیز خاصی نیست نگرانی هم بدترش می‌کنه. 

من هر روز حسش میکنم ولی تعدادشان در روز بیشتر از ۱۰۰۰ نمیشه تو هولتر برای همین گفت چون غش اینا نداری اقدامی لازم نیست فقط تو تب اینا پیگیری کن 

من دریچه هم یکم خون پس می‌زنه ولی بازم گفت مهم نیست.  دشمن این مشکل استرسه آره مال من یه م ...

مال من تعدادش خیلی کم بود توی هولتر ولی خب ببین مثلا من امروز خیلی زیاد بود .ممکنه وقتی هولتر میبندم کم باشه.

استرس هم تشدیدش میکنه ولی اکثرا مادرزادیه. چیزایی مث کافئین مال منو شدید میکنه

2740
من دریچه هم یکم خون پس می‌زنه ولی بازم گفت مهم نیست.  دشمن این مشکل استرسه آره مال من یه م ...

من علائمم شدیده.دکتر میگفت بعضیا بدون هیچ علامتی تعداد خیلی بالا رو دارن ولی خودشون نمیدونن.یکیم مث شما علامت دارن و فکر میکنن شدیده ولی توی هولتر تعدادش کمه

من علائمم شدیده.دکتر میگفت بعضیا بدون هیچ علامتی تعداد خیلی بالا رو دارن ولی خودشون نمیدونن.یکیم مث ...

آره من حتی چایی هم نمی‌خورم چه برسه قهوه و انرژی زا و نوشابه 

کافئین خیلی اثر داره. 

بعضی ادویه ها هم همینطور

اصلا نترس 

من هم علائم داشتم و هم تعدادشون خیلی کم نبود 

چون من زیاد مطالعه کردم درباره اش عادی شد برام 

الان مثال مال من ۱۰۰۰هست. ولی حتی تا ۱۰/۰۰۰ هم اقدام مداخله ای اینا نمیکنن چون نسبت به تعداد ضربان سالم  پی وی سی ها خیلی  کمتره اگر حساب کنی الان مال من ضربان ناسالم سه درصد از همه ضربان ها بود تا ده درصد هم هیچ کاری نمیکنن فقط بعضیا بتابلاکر مثل پرانول میدن یا کنکور یا متورال اینا 

با اینکه من سه تایی و چهار تایی هم ثبت شده بود ولی بازم گفت اونقدرا مهم نیست 

من اولش که نتیجه هولتر رو دیدم واقعا شوکه شدم و تا چند وقت بخاطر استرس حالم هم بدتر بود 

ولی الان دیگه همون دارو که داده بودن هم نمی‌خورم و حالم  بد نمیشه مثل قبل. 

مثلا شاید ده بار در روز برام اتفاق بیفته که خودم حس کنم چند تا پشت هم خالی شد و دست و پامو یکم شل بشه و اینا  ولی دیگه عادی شده و ترسم هم ریخته و برام قابل کنترل شده. 

وقتی گفت هیچی نمیشه خیلی راحت شدم. 

چون دکتر قبلی خیلی الکی منو ترسوند. 

ولی این خدا خیرش بده راحتم کرد

شما هم اگر حس می‌کنی تعدادش رفته بالا حتما نوبت بگیر برو  ولی خیالت راحت هیچی نیست. 

آره من حتی چایی هم نمی‌خورم چه برسه قهوه و انرژی زا و نوشابه  کافئین خیلی اثر داره.  بعض ...

سلام عزیزم شما هنوز اریتمی دارین برا منم گاهی ۴ یا ۵ تا پشت سر هم میزنه خیلی میترسم شما دارو میخورین؟

2706