2737
2739
سلام به همگی
دوستم توی دوران عقد باردار شده حالا شوهرش میخواد مجبورش کنه که بچه رو بندازه میگه برای ما خیلی زوده. دوستم هم زیربار نمیره. توی دعوا شوهرش خیلی عصبانی شده گفته اصلا از کجا معلوم ای بچه منه. با اینکه بعدا از حرفش پشیمون شده وعذرخواهی کرده ولی دوستم میخواد بره آزمایش بده حال شوهرشو بگیره. از من پرسید منم گفتم بیام از شماها بپرسم که توی دوران بارداری میشه از جنین تست DNA گرفت برای تشخیص پدر بچه یا اینکه باید حتما به دنیا بیاد بعد آزمایش داد؟ ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
منم شنیدم از مایعی که جنین توش هست میشه آزمایش DNA گرفت ولی فکر کنم توی ایران یا نیست یا اگه باشه خیلی گرونه . اگه برای جنین ضرر نداشته باشه و توی ایران باشه هزینش مهم نیست شوهر دوستم که این حرفو زده تنبیه میشه تا دیگه از این حرفا نزنه
دوستت دیوونست میخواد ادامه بده و از یه ادم روانی بچه داشته باشه

پس هر وقت که حامله بشه مرده میخواد بگه از کجا معلوم مال من باشه

اصلا فکر کردن به همچین آدمی هم زجر آوره چه برسه زندگی کردن باهاش

دوستت یه چیزیش میشه اگه بخواد باهاش زندگی کنه
2738
از اول خانواده دوستم و همه با ازدواجش مخالف بودن ما هم خیلی سعی کردیم نظرش رو عوض کنیم چون شوهرش آدم درست و حسابی نیست ولی چون چند سال دوست بودن دوستم عاشقش شد و عقد کرد و الان هم که حامله شده. من یه تحقیق توی همین نی نی سایت کردم دیدم تست ژنتیک آمینو سنتز میشه توی دوران بارداری داد .