2737
2739
عنوان

دارم دیوانه میشم چیکار کنم

820 بازدید | 9 پست
وای خدا امروز پدرم در اومده ،امروز روز سوم بود که پسرم رو پوشک نکردم روز اول دیدم خودش میره دسشویی دیش میکنه من گفتم حتما امادگی داره پوشکش رو باز کردم کلی هم تشویقش کردم هر یک ساعت هم میرفتیم دسشویی فقط وقتی از خواب پاشد همکاری نکرد نیومد که منجر به خیس شدن شلوار و البته خونه شد منم خونسرد که پسرم حواسش نبود و... روز دوم هم یک بار من یادم رفت بگم بهش اونم خودش رو یک بار خیس کرد و امروز صبح اول صبح اومد ولی بعد اون یک بارم دیگه همرام نیومد تا همین الان پنج بار خودش رو خیس کرد منم قاطی کردم کلی دعواش کردم میدونم اشتباه کردم ولی داشتم دیونه میشدم هر چی گفتم بیابریم اسباب بازی بردم میگه نه و جیغ میکشه بعدش تو شلوارش دیش میکرد حالا موندم ادامه بدم یا یک مدت بیخیال بشم امروز خودم از بعد از ظهری فقط دارم گریه میکنم هم خونم نجس شد هم پسرم یاد نگرفت موندم بهم کمک کنین چیکار کنم
پسرم یک ماه دیگه تولد دوسالگیش هست
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا چقدرسخت گرفتی به پسرت حالا خیلی مهم نباشه واست من بادادن جایزه که اگه بره جیش کنه بهش جایزه چیزی که دوست داشت مثل لواشک لقمه ای میدادم اونم به عشق جایزه می رفت بعدش که رفتیم مسافرت به بهانه آب دادن درختا،آب دادن زمین و..... تو ذهنش موند

اینکه دیگه گریه نداره پریسا تقریبا یکسال و هفت ماهه بود که گرفتمش
خدااااایا شکر
2728
من دخترعمه ام دخترش دوماه ازپریسا کوچیک تره اما بااین وجود میگفت هنوزپوشکش میکنه که خیلی اشتباس گناه خیلی بزرگیه که توی این هوای گرم درحق این طفلای معصوم میشه ماخودمون پریود میشیم یه پوشک کوچیک رو نمیتونیم درماه چهارپنج روزتحمل کنیم چه برسه به اونا که زبون ندارن شکایت کنن
عفونت ادراری هم میگیرن
خدااااایا شکر
2740
اخ شرمنده دوتا تایپیک شده متوجه نشده بود. مرسی از راهنمایی هاتون پسرم یک ماه دیگه دو سالش میشه تو اون تایپیک دیگه توضیح دادم شرمنده این رو ندیده بودم
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
خودمم کلی عذاب وجدان گرفتم باهاش قهر کردم اومده بود لپش رو میزاشت رو لبام تا بوسش کنم کم اوردم چیکار کنم پروژه رو تعطیل کنم