2737
2739
می خواستم بدونم کجا بهتره واسه تولد دسته جمعی - خواهش می کنم هرکس تجربه ای داره بیاد بگه
الهی
می بینی و می دانی و برآوردن می توانی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دوش خوب بود. تو هپی هاوس همونجا بازی میکردن و ارکستر داشتن اما تو سرزمین عجایب اولش مراسم تولد بود که مفصلتر از هپی هاوس بود و بعدش رفتن واسه بازی با وسایل. پالیم رو نمیدونم
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
2728
2738
والا پارسالو واسه هپی هاوس یادم نیست چقدر دادیم . سرزمین عجایب هم چند تا پکیج داده. ما فکر کنم برامون هر خانواده سه نفری حدود 34-5 در اومد. بازم مطمئن نیستم چون هزینه عکاس و کادو و اینا هم داشتیم . از خودشون بپرسین دقیق بهتون میگن. اما کلا بچه ها تو اینجور جاها حسابی کیف میکنن.
هپی هاوس خوبه. پالیم هم شنیدم خوبه البته میدونم هزینش گرونتره. یه جای دیگه هم بود سمت پل رومی اسمشو یادم نیست. تو همین نی نی سایت سرچ کنین تولد دسته جمعی بچه ها یا تولد تو هپی هاوس و این تیپ چیزا. مامانا کلی تجربه دارن که میتونین بخونین.