2737
2734
سلام دوستان میشه یه ایده خوب بگید مثلا به نظرتون چطوره بریم کافی شاپ و براش کیک بگیرم بذارم اونجا گارسون براش بیاره؟ البته دوتا دختر4و13ساله هم داریم و همسرم هم 41 ساله میشه راستی برای کادو نظرتون چی؟
هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند تورا نگران کند...اگر او را که مراقب توست باور کنی...!
عزیزم بنظر من اگه میبریش کافی شاب از اون میزای مخصوص دارن بعضیا اونارو رزرو کن چه اهنگی دوست داره بگو وقتی کیک و گارسون میاره چند دقیقه قبلش اون اهنگم بهشون بگو بزارن برا کادو هم ساعت پیراهن و شلوار کفش گوشی بنظرم این چند ساعتم خودتون باشین بچه ها رو بفرست خونه مادرت
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
و در ضمن تولدشونم مبارک عزیز
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آخه همسرم اگه جایی میریم با بچهه ها بیشتر بهش خوش میگذره همش میگه کاشکی بچه ها هم بودن
هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند تورا نگران کند...اگر او را که مراقب توست باور کنی...!