2733
2734
عنوان

زود پزی سراغ دارید که...

17 بازدید | 14 پست
سلام دوستان شما تا به حال زودپزی دیدید که درش شیشه ای باشه؟ من همیشه با این مسئله مشکل دارم که کی باید در زودپز را باز کنم چون نمیدونم آبش کی تموم میشه. یا زودپزی که آلارم بده وقتی آبش داره تموم میشه یا غذا پخته شده. کلا از زودپزتون راضی هستید؟
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
http://www.google.com/search?q=%D8%AC%DB%8C+%D9%BE%D8%A7%D8%B3&prmd=visn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiR9LeZ0-DMAhUCWhQKHYAuAlQQ_AUICCgC&biw=360&bih=615&dpr=1.5
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
شنگول جان من تفال دارم و اصلا آب کم نمیکنه یعنی موقع خرید هم گفتند همون قدری که میخوای آخر سر آب داشته باشه آب بریز
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
2740
تفال خیل یخوبه منم یکی دیگه داشتم و بعد دیدم فایده نداره تفال گرفتم و چون خیلی راضی بودم برای روز مادری برای مامانمم خریدم ... 7.5 لیتری اش رو تخفیف زده بود 503 تومان مدل کلیپسی
ببین قیمتاش بیاد دستت ... البته من از شهروند خریدم و تخفیف بهتری خورده بود http://www.digikala.com/Search/Category-PressureCooker/#!/Attributes-17108_27715/Attributes-17109_27717/Category-Home-and-Kitchen/Category-Home-kitchen-Appliances/Category-Kitchen-Appliances/Category-PressureCooker/
مرسی دوست جونا ببخشید پسرم بیدار شد یادم از تاپیک رفت
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
مرسی دوست جونا ببخشید پسرم بیدار شد یادم از تاپیک رفت
2706