2737
2734

تنبلی تخمدان دارم 

و تخمک سخت ازاد میشه و ضخامتم کمه اینسری امپول سینال زدم کلی و ازادسازی پریود شدم. اینسری دکترم میخاد آی یو آی کنه 

اول اینکه برا تنبلی ای یو آی میکنن اخه؟

و قبل آی یو ای چیا مصرف کنم ک شانس بارداری بالا بره و ضخامتو چی بالا میبره بخورم خیییییلی ممنونم از همتوووون

سلام عزیزم از چند ماه قبل آی یو آی شروع کن به اصلاح سبک زندگیت غذاهای سالم و مقوی بخور مصرف ویتامین ها رو فراموش نکن و حتما سعی کن در هفته چند بار ورزش کنی  تا بدنت قوی و آماده بشه چون تنبلی تخمدان داری تنها راهش همین اصلاح سبک زندگیه انشالله برطرف میشه و بدنت آماده میشه. سعی کن اگه اضافه وزن داری حتما چند کیلو کم کنی البته نه با رژیم شدید و گشنگی کشیدن چون روی تخمک گذاری اثر منفی دارهچون وقتی تنبلی تخمدان داری اگه باردار هم بشی بارداری سختی داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم از چند ماه قبل آی یو آی شروع کن به اصلاح سبک زندگیت غذاهای سالم و مقوی بخور مصرف ویتامین ...

خیلی ممنونم ازت گلم پس چرا دکترم نمیده ویتامین میگه نیاز نیس

2742
خیلی ممنونم ازت گلم پس چرا دکترم نمیده ویتامین میگه نیاز نیس

من خودم خریدم خوردم زینک و ویتامین سی و دی که دی رو هفته ای میخوردم. دکترا همینطورین نمیدن  دارو تقویتی ولی وقتی رفتم سونو برای آی یو آی و کلا اقدامات اولیه شو انجام دادم دکتر گفت دیگه نخور