2733
2734
عنوان

واییی خدا دیوونه شدم از بس سرم هی وزن کم و زیاد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 24 بازدید | 30 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من دوسال و نیمشه، ١٢/٤٠٠ وزنشه، راضیم، نه لاغره نه تپل، قدشم ٩٢،،،، پسر شمام وزنش خوبه چرا نگرانی
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
تا دو ماه پیش که هنوز با شیشه شیر میخورد، غذا اصلا نمیخورد،، کلی حرص میخوردم اما الان ماشالله خوب میخوره اما وزنش بالا نرفته، مهم اینه که سالم باشن
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
پسر خواهرشوهرم که همسن پسر منه، وزنش ١٤/٥ هست که من اصلا دوست ندارم زیادی تپل شده
صبح ها زیاد صبحانه نمیخوره، دو سه لقمه عسل و خامه یا چای و بیسکوییت، ظهر هم ٥،٦ تا قاشق غذاخوری برنج و خورشت معمولاً، عصرونه یا شیر یا چای و کیک کوچولو، پاپ کورن، سیب زمینی سرخ شده ، شب هم مثل ظهر غذا میخوره، موقع خواب ٢٢٠ تا شیر میخوره، دم صبح هم ٢٢٠ تا ، میوه هم فقط خیار، مغز تخمه و پسته هم گاهی میخوره
2706