2733
2734
سلام میخوام بدونم چیه؟ و با چه اسمی تو برگه ازمایش مشخص میشه؟ من نمیدونم دکترم برام نوشته یا نه.
خداجونم ممنونم ازت که حاجتم رو دادی. امام رضا جونم ممنونم که واسطه بین من و خدای بزرگ شدی تا منم مامان بشم. عاشقتممممممممم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس دکترم برای من ننوشته. 6ماهه منتظرم باردار شم ولی هنوز نشدم. میگم شاید پرولاکتینم بالاست که نشدم.
خداجونم ممنونم ازت که حاجتم رو دادی. امام رضا جونم ممنونم که واسطه بین من و خدای بزرگ شدی تا منم مامان بشم. عاشقتممممممممم.
2731
بدون نسخه هم میشه از داد؟ هزینش چقدره؟ زمانش باید کی باشه؟
6 ماه پیش ازمایش دادم. باید دوباره برم ازمایش.
2740
من شنیدم اگه بالا باشه مانع بارداری میشه.
برای انجام دادن آزمایش پرولاکتین چندنکته روبایدرعایت کنی
1.شب قبل نزدیکی وهیچ نو عمل جنسی نداشته باشی.
2.فورابعدازخواب نری آزمایش ،حداقل 2ساعت بعدازخواب برو.
3.اگه بخوای صبح برى،شب بدون سوتین بخواب.8ساعت قبل آزمایش بدون سوتین باش.
4.بایدآرامش ذهنی وفکری داشته باشی
بهترین ثروت؛سلامتی است.
دکتر واسه منم نوشته بود پرو لاکتینم خیلی بالا بود همون هورمون شیر هست اگه بالا باشه نمی تونی باردار بشی
هر زنی ممکنه واسه همسرش ملکه نباشه........اما هر دختری واسه پدرش پرنسسه!!!