2737
2739
من نمیخوام برای کریر و کالسکه هزینه خیلی زیادی بکنم
مخصوصااا کریر ، چون خیلی زود بی استفاده میشه این جور که فهمیدم ، خودمم قرارنیست تنهایی رانندگی کنم پس تنها کاربردش میشه جابه جایی ها ی معمولی
و البته میخوام نی نی نه ماهه که شد یه صندلی ماشین خیلی خوب بخرم
واسه همین نمیخوام هزینه خیلی زیادی کنم
کالسکه هم نمیخوام بزرگ و سنگین و خیلی پیشرفته باشه ، اگه بعدا ها بتونم براش شاید مکسی کوزی زپ بگیرم ولی تا اون موقع که احتمالا تا یکسالگیش میشه میخوام یه کالسکه سبک داشته باشه و ارزون
ممنون که میان نظر میدین
منم با نظرت موافقم من هنوز نی نی ندارم ولی در حال جمع کردن اطلاعاتم
نظرتون چیه که کریر نخریم یا یه ساده(واسه از خونه تا دم ماشین آوردن نی نی ،از بیمارستان تا خونه،واینکه مثلا تو مهمونی نی نی واسه خودش جا داشته باشه و هی بغل به بغل نشه)
ولی در عوض یه صندلی ماشین عالی که از بدو تولد تا 4-5 سالگی بشه استفاده کرد
اینو بارها پرسیدم ولی نتیجه نگرفتم
نظرتون رو بگید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من 15 ماهه است ، تجربه من در مورد کالسکه و کریر :
من شخصا کریر رو استفاده کردم به خاطر امنیت در ماشین و اینکه روی کالسکه هم سوار میشه تا زمانیکه بشه از کالسکه عصایی سبک استفاده کرد یعنی حدود پنج ماهگی به بعد ... قرار نیست کریر روی دست حمل بشه مگر در مسافت های کوتاه که البته باید سبک باشه ، از طرفی اگه مهمونی جایی هم بری بچت رو زمین نمی مونه و جایی برای خودش داره آین درباره کریر ، من مارک مون داشتم راضی بودم الان نمی دونم چنده ولی با کاسکه و ساک بچه حدود 570 دراومد، در مورد کالسکه سبک من مک لارن رو معرفی می کنم خیلی راضی ام اون رو هم حدود 200 خریدم عصایی و جمع و جور البته بعد از چهارماه فکر کنم بشه استفاده کرد .
2731
2740
آذین جان کجا جواب گرفتم بابا ؟!! ههههههه
سایت قربونش برم اصلا نمیذاره پست بذارم !!! یه ساعته دارم سعی میکنم بیام تو تاپیکی که زدم !

-

مرسی مامانا جون
منتظر نظرات بقیه مامان جونا هستیممممممممممم
2706