2737
2739
سلام دوستان.من یک ساله که درحال اقدامم وهنوز بچه دارنشدم.کار شوهرم جوریه که 14 روز سرکاره.14 روز خونه.این ماه هم چون توروزای تخمک گذاریم نبود وفقط یه روزشو بود همون یه بارنزدیکی داشتیم که مطمئن بودم باردارنشدم.میخواستم این ماه تاریخ پری رو تنظیم کنم که ماه دیگه شوهرم توروزای تخمک گذاریم باشه.امروز31 پری هستم.صبح یه بی بی چک گذاشتم و دیدم که منفیه تا ده دقه بعدشم منفی بود.منم رفتم آمپول پروژسترون زدم که پری یه هفته دبرتر بیاد...الان که برگشتم خونه دیدم بی بی چکم یه خط کمرنگ دیگه انداخته.ولی به راحتی دیده میشه....حالا بنظرتون اگه باردار باشم آمپولی که زدم ضرری برا بچه نداره؟خیلی نگرانم....شماچیری نمیدونید؟
خدا جونم ممنونم که بهترین عیدی دنیا رو بهم دادی..خودت مواظب دخترم باش...
نه اگر بارداری باشی بچه ات جاش سفت تر میشه نگران نباش

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
صدی جان تو دوران بارداری هم پروژسترون بالا می ره . آمپولش رو برای این می زنن که پری بیاد که بعدش بشدت میاد پایین . یعنی شوک به بدن. بنظرم مشکلی پیش نمیاد . به دکترت یا یه ماما بزنگ و مشورت بگیر
من به آمار زمین مشکوکم ،‌ اگر این سطح پر از آدمهاست ، پس چرا دل این همه تنهاست؟!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای دوستانیه دنیا ممنون.چقدر خوبه که شماها هستید.داشتم میمردم ازنگرانی...خیلی لطف کردین
2740
وای چه خوب.من اصلا نمیدونستم.گفتم حالا بچه ناقص میشه.ممنون تبسم جون.البته هنوز که مطمئن نیستم
2706