2733
2734
نیلی جون صارم هم دکترای خوبی داره من کیستمو اونجا عمل کردم راضی بودم همه دکترا زیر نظر خود دکتر صارم هستن .
خدایا منو دریاب کمکم کن و راه رسیدن به ارزوهامو بهم نشون بده💝 خدایا شکرت که هدیه مادر شدن را در بهترین شرایط به من دادی بگو امین و برام دعا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام نفس جونمممممممممممم من اومدم اتفاقا من اینجا هم همش سر میزنم ولی چون کسی چیزی نمیذاره و سوالی نمیپرسه منم پست نذاشتم حالا امیدوارم این پیج هم فعال بشه و بچه ها اینجا هم بیان .
خدایا منو دریاب کمکم کن و راه رسیدن به ارزوهامو بهم نشون بده💝 خدایا شکرت که هدیه مادر شدن را در بهترین شرایط به من دادی بگو امین و برام دعا کن
سلام بچه ها منم اینماه دارم آی وی اف میشم به منم دکا داده 16 عدد ازروز سوم هم گونال باید بزنم هفت عدد هفته بعدم گفتم برم بازم الان هم سه روز دارم تا پریودم. نفس جان منم هرماه توهم طبیعی رو دارم الانم فک میکنم باردارم خخخخخخ آرام جون رو میشناسم و خوشحالم ازـشنایی هردوتون
وان یکاد الذین کفرولیزلقونک بابصارهم لما سمعوا الذکرویقولون انه لمجنون وماهو الا ذکر للعالمین
2731
سلام شینکی و برو بچ منم روز 4 هست که دکاپپتیل میزنم همش حس میکنم داره پری میاد آخه قراره سیزدهم اردیبهشت پری بشم و پانزدهم برم پیشش...نمیدونم داروهای سیکل رو میده یا نه؟ولی خیلی دلم میخواد راجع به ivig و آمپول cgscبدونم نمیدونم بعضیها میگن خیلی تاثیر داره ولی میترسم به دکتر بگم
سلام دوستان من امروز دکتر بودم و امپولا رو برام شروع کرد البته گیرم نیومدن ! بچه ها به من دکتر گفت هیسترو کنی (خراش اندومتر ) بهتره چون ای وی اف منفی داشتی و گفت باید زودتر انجام بدی که دیر نشه فردا 6.30 صبح گفت بهمن باشم کسی تا حالا این کارو کرده ؟ واقعا تاثیری داره ؟ 2 میلیونم گقت تقریبا هزینش میشه !
سلام دوستان آرام منم دوست دارم سختترین کار ممکن رو روم انجام بده....ایکاش به منم همینو بگه منم شنیدم خیلی خوبه...راستی تو میری تو مطب میتونی حرف بزنی یا فقط خودش نظر میده؟؟؟؟؟؟؟؟من که میترسم نظر بدم تا حالا چند بار خیطم کرده
یه چیزی بگم!!!!!!!!ناخواسته استرس دارم با اینکه مطمینم این دفعه 100در 100 مامان میشم ولی دست و پام یخ یخ هست ضربان قلبم که نگووووووووووو عینهو شب ز ف ا ف..........وای خدایا ایکاش میرفتم تو کما بعد از این مدت بهوش میومدم میدیدم قلب بچه میزنه تو دلم....یعنی اصلا این مدت رو نمیدیدمممممممممممم
سلامممممممممممممممم اره والا کاش میشد نفس جون نه بابا جواب نمیده منو که این سری کم مونده بود با چوب بیرونم کنه از مطب نصف سوالام هم جواب نداد و گفت خیلی وقت گرفتی باید برم مریض اتاق بغلی نیلی جون ال دی داشتم نصفی دکاپپتیل روز اول پری -پردنیزولون یکی صبح یکی عصر-ول وومن-اسپرین -امگا3 -q10 - الانم که دیروز برام خراش داده سفکسیم داد و دکا رو گفت شروع کنم از روز 3 پری هم بقیه امپولا منم یه وقتایی از لحاظ روحی واقعا کم مییارم خدا به هممون کمک کنه زودتر نتیجه تلاشامونو ببینیم دیروز خیلی دلم برای خودم وبدنم سوخت که انقدر باید درد بکشم
سلام دوستان ایلین جون ایشالا که به سلامتی و نتیجه خوب بگیری بچه ها من امروز فهمیدم دکاپپتیل نباید هوا گیری بشه چند روزه شروع کردم هی به امپول زنه میگفتم چقدر از امپولو میریزی بیرون میگفت باید هواگیری شه ! شانس اوردم امروز که اونجا بسته بود جایی دیگه رفتم و فهمیدم اصلا نیازی به هواگیری نبوده اخه من چرا انقدر از امپول زدن میترسم اگه خودم بتونم بزنم اینجوریم نمیشد شوشو هم که از خودم ترسوتر شماها خودتون میتونین می زنین ؟
نفس جون اگه زیر جلدی تزریق میکنی نیاز به هوا گیری نداره گفته پریود شدی بری پیش عارفی
"الهی ترانی منقطعا الیک و متمسکا بک ,فاهدنی فی الا مور ...." چسبندگی لوله . یکبار ای وی اف. یک انتقال منفی
2706