2737
2734
عنوان

کمک...دخملم شیر نمیخوره

564 بازدید | 9 پست
سلام بچه ها دختر من 7 ماهشه یعنی 1 هفته دیگه 7 ماهه میشه اما اصلا شیر خوب نمیخوره در طول روز که اصلا فقط شبها تو خواب میخوره شیر خشک هم گرفتم اما اصلا نخورد چیکار کنم؟شیر گاو میتونم بدم؟دنیا اومد 3کیلو بود الان 6.300 هست لاغره نه؟
عزیزم به نظرم وزنش کمه با دکترش صحبت کن ببین چی میگه من آخر7ماه پسرمو بردم دکترگفت روزی 4وعده حتما حتما باید غذابخوره ازاول 8ماه گفت صبح زرده تخم مرغ وفرنی ظهر سوپ عصر دوباره فرنی وشب هم سوپ وآب سیب درطول روز اینا روگفت باید بدم بهش وگفت زرده تخم مرغ رووزن گیری خیلی تاثیر میزاره
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
دختر منم وزنش کمه از اول 5 ماهگیش داره غذای کمکی میخوره
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایرانی به پا خیز

خلیج همیشگی فارس

سلام بچه ها
می دونید که گوگل هم اسم خلیج فارس از نقشش حذف کرد
برا ی اعتراض به این اقدام توی سایت یه بمب گوگلی ترتیب دادن
با مراجعه به این سایت بیاین کمک کنیم به محکوم کردن این اقدام
تو مسابقه خلیج فارس ایران شرکت کنید و جایزه بگیرید

www.pooan.com

2728
شهره جان(مامان آزاد) شما فرنی رو با شیر گاو درست میکنی؟
شهره جان دختر منم از 5ماهگی داره غذا میخوره اما اونقدر پر تحرکه و دائم دست و پا میزنه که فکر نکنم تپل بشه!
ایرانی به پا خیز

خلیج همیشگی فارس

سلام بچه ها
می دونید که گوگل هم اسم خلیج فارس از نقشش حذف کرد
برا ی اعتراض به این اقدام توی سایت یه بمب گوگلی ترتیب دادن
با مراجعه به این سایت بیاین کمک کنیم به محکوم کردن این اقدام
تو مسابقه خلیج فارس ایران شرکت کنید و جایزه بگیرید

www.pooan.com

من چون پسرم شیر خشک میخوره فرنیشم با شیر خشک درست میکنم آرادهم ازبس تحرکش زیاده دوسه ماه گذشته ماهی 200-300 گرم فقط اضافه شده
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2740
شیر گاو اگه توفرنی یا غذاش باشه اشکالی نداره اما به عنوان نوشیدن بجای شیر مادریاشیرخشک تا یکسالگی نباید مصرف بشه چون خاصیت زیادی برای بچه نداره وبیشترباعث کمبود وزن میشه سعی کن شیر خشک خوشمزه بدی بهش