2737
2739
عنوان

علاقه مندان به کار و تحصیل

73 بازدید | 13 پست

بچه ها من دوست دارم یک رشته بخونم که از طریقش بتونم کسب و کاری داشته باشم

حالا یا از طریق دانشگاه یا کسب مهارت تو آموزشگاه

اما واقعا نمیدونم چه رشته ای

در ضمن ۳۵ سالمه

فوق لیسانس هم هستم!اما رشته م بازار کار خوبی نداره، منم بعد تموم شدن درسم بچه دار شدم اصلا دنبال کار نرفتم.حالا که بچه هام بزرگ شدن میخوام یه کاری بکنم برای خودم

شما یا اطرافیان تون از طریق چه رشته ای تونستین موفق باشین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیرامون رشته ات چه مهارتی کسب کردی؟ اون مهمه

هیج مهارت نرم افزار یا ای تی محور داری؟

۹۰ درصد رشته ها دارای همچین مهارتی هستند که شدیدا پول ساز هست ولی دنبالش نمی رن. فقط یه مدرک می گیرن و انتظار اشتغال دارن. دریغ از این که مدرک مهم نیست مهارت مهمه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2728
پیرامون رشته ات چه مهارتی کسب کردی؟ اون مهمه هیج مهارت نرم افزار یا ای تی محور داری؟ ۹۰ درصد رشته ...

من رشته م مهندسی مواد بوده

به محض اتمام تحصیل بچه دار شدم و اصلا دنبال هیچی نرفتم دیگه

اما کلا میدونم بازار کار خوبی نداره. تقریبا هیچکدوم از دوستام به حایی نرسیدن.با اینکه دانشگاه معتبر بودیم

این رشته ها دیگه از سن من گذشته قبولیش خیلی سخته میخوام رشته های بدون آزمون باشه

دنبال درس نرو 

برو مهارت یاد بگیر

مدرک که داری 

باهمون مدرک بگیر کار شروع کن

مهدکودک الان خوبه

من رشته م مهندسی مواد بوده به محض اتمام تحصیل بچه دار شدم و اصلا دنبال هیچی نرفتم دیگه اما کلا مید ...

دانشگاه مهم نیست

مدرک مهم نیست

مهارت مهمه

در وهله اول

مهارت که باشه در کنارش دانشگاه معتبر و مدرک هم اعتبار پیدا می کنن

من به اندازه موهای سرم دیدم تو رشته خودم دانشجو فارغ التحصیل شد ولی به هیچ جایی نرسید چون اندازه پشم کار بلد نبود. هر کی مهارت داشت الان شاغله

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
دنبال درس نرو  برو مهارت یاد بگیر مدرک که داری  باهمون مدرک بگیر کار شروع کن مهدکودک ا ...

مهد کودک که مدرک مرتبط میخواد و سرمایه زیاد

بعدم کلا علاقه ای به کار با بچه های کوچیک ندارم

AI علاقه داری؟ 

رشته من نیست ولی پول خوبی توشه

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

Artificial intelligence 

شما که دانشگاه معتبر مواد خوندی، نباید برات سخت باشه. یه نگاه بنداز.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
میتونم رشته تون رو بپرسم؟

مهندسی سیستم های انرژی ارشد و دکترا

جی آی اس مقطع کارشناسی

نود درصد مردم اسم این رشته ها رو هم نشنیدن

از همون زمان کارشناسی شاغل بودم. دانشگاه تهران درس خوندم اما نه به این خاطر. رتبه ۱ ارشد شدم اما نه به این خاطر. شاغل شدم چون مهارت بلد بودم. کار با نرم افزار و نقشه کشی بلد بودم. وقتی نقشه کشی نمی کردم متون مختلف رو به انگلیسی ترجمه کردم. وقتی ترجمه نمی کردم به بچه های دبستانی انگلیسی تدریس می کردم.

مهارت

مهارت

مهارت

بقیه اش توهمی بیش نیست