2737
2734
چند روز پیش پدر شوهرم تهمت بزرگی بهم زد. واسه اینکه باور کنه داره بهم تهمت میزنه من دست رو قرآن گذاشتم و قسم خوردم. مثل دادگاه ها. حالا مامانم فهمیده. خیلی ناراحته. میگه شر قرآن آدم رو میگیره. با اینکه میدونه من قسمم راست بوده. واقعا کار بدی کردم؟
سلام عزیزم قرآن که شر نداره بعدشم بهتره قسم نخوری ولی اگه راست بوده ایرادی نداره که
چه احساس قشنگی است حس در آغوش کشیدن موجودی کوچک و دوست داشتنی که فقط در میان دستان تو امنیت و آرامش را تجربه می کند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگن چون ارزش قران بالاس نباید برا هر موضوعی قران رو قسم خورد..مگه مرگ و زندگی کسی د ر میون باشه...منم بهم تهمت زدن ولی ترسیدم دست رو قران بزارم
خدایا بازم شکرررر.هیچ وقت ناشکر نشم...
2738
ولی دوستان من به این چیزا معتقد نیستم ما روزانه صد ها بار به خداون قسم می خوریم اونوقت اصلا گناه نمی دونیم این مسئله رو ولی وقتی به قران که کلام همون خداست قسم می خوریم گناهه؟
خدایا از اینکه منتظرم نذاشتی و بهترین هدیه زندگیم رو بعد مادر و همسر مهربونم بهم عطا کردی همیشه سپاسگذارتم و کوچولوی توی دلم رو هم مثل عزیزان دیگرم در دست تو به امانت می گذارم چون تو بهترین امانت دار دنیایی

سلام دوستان،، من دست روی قرآن گذاشتم و قسم خوردم که عاشق عشقم هستم و اول و اخر منه، چون ما واقعا عاشق همیم و خیلی وقته با هم هستیم،، اما اون خیلی از دانشگاه رفتن من میترسه،، اونجور که اون حرف میزد و رفتار میکرد با قسم خوردن من دلش یکم راحت میشد، منم قسم خوردم،، الان نمیدونم کار بدی کردم یا نه

2706