2737
2734
سلام به همه مامان های مهربون دختر من متولد 25 مرداد 84 هستش همیشه براش خیلی کتاب می خودم حتی از موقعی که اونو باردار بودم وقتی هنوز خواندن ونوشتن بلد نبود از خودش داستان در می یاورد و اونها رو نقاشی می کردامسال سواددار شده و تا حالا چند تا داستان خیلی زیبا وغیر تکراری نوشته نمیدونم کجا برم و چه کار کنم که بهتر رشد کنه یکی از اشناهامون میگه اصلا جاهائی مثل کانون پرورشی یا حوزه هنری نبریدش چون داستانهاش خیلی جدید هستند داستان دخترت رو می گیرند به اسم خودشون چاب می کنند و یه آب هم روش حالا من از ترس اینکه کسی حق پانیذ رو نخوره همه ی دست نوشته هاش تو البوم گذاشتم کسی هست که بتونه راهنماییم کنه کجا برم
تا زنده هستم شکست نخورده ام
عزیزم کانون پرورش فکریه کودک و نوجوان کلاسهای شعر و قصه نویسیه مفیدی برای بچه ها داره
الان نمیدونم چطوریه ولی خودم یادمه 10-12 سال پیش شعبه مرکزش کارگاههای نویسندگیه مصطفی رحماندوست رو می رفتم
@2bare_man
کانون معمولا آخر کارگاهها یا آخر هر سال نمایشگاه داره و آثار هنریه بچه هارو برای خانواده ها و استعداد یابها میذاره بعد اونا مثلا کلاسهای ویرایش یا جمله سازیهای صحیح و ازین چیزها میذارن و بچه هارو برای مسابقات یونیسف و جهانی معرفی می کنن و حتی کتابهایی دارن که مثلا 30 تا قصه ی کوتاه هر کدوم از یک بچه چاپ می کنن
بعد از این کارها بچه ی شما میتونه کارهای قبلیشم با آموزه های جدیدش ویرایش کرده و رو کنه اونوقت دیگه کسی سو استفاده نمیکنه
@2bare_man
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام بچه‌ها خواهشاً به من پرستار کودک معرفی‌ کنین .

بچّم ۱۳ ماهشه و تا یه ماه دیگه باید برگردم سر کار.

می‌خوام آدم با حوصله و تمیز باشه من مرکز شهر حدودای انقلابم.

اگه مهدکودک خوب هم میشناسین معرفی‌ کنین.

اگه میشناسین به ایمیلم پیام بدین ممنون
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364