2737
2739
دخترم۱۳ماهشه‏ ‏ودوهفته‏ ‏ای‏ ‏میشه‏ ‏بهش‏ ‏قطره‏ ‏اهن‏ ‏نمیدم،ازوقتی‏ ‏نمیدم‏ ‏هم‏ ‏اشتهاش‏ ‏بیشترشده‏ ‏هم‏ ‏شکمش‏ ‏تندتند‏ ‏و‏ ‏روان‏ ‏کار‏ ‏میکنه‏ ‏،گیرایی‏ ‏ش‏ ‏بیشتر‏ ‏و‏ ‏جنب‏ ‏وجوشش‏ ‏نرمال‏ ‏شده.توی‏ ‏طب‏ ‏سنتی‏ ‏هم‏ ‏خوندم‏ ‏که‏ ‏اصلاخوب‏ ‏نیست‏ ‏دادنش‏ ‏وبهتره‏ ‏ازطریق‏ ‏تغذیه‏ ‏صحیح‏ ‏تامین‏ ‏بشه‏ ‏اهن،چون‏ ‏باعث‏ ‏بیش‏ ‏فعالی‏ ‏وضعف‏ ‏کبدمیشه...باتوجه‏ ‏به‏ ‏اینکه‏ ‏بچه‏ ‏ها‏ ‏تواین‏ ‏سن‏ ‏اکثراکمخون‏ ‏هستن‏ ‏موندم‏ ‏چه‏ ‏کنم‏!‏کسی‏ ‏تجربه‏ ‏یا‏ ‏اطلاعاتی‏ ‏دراین‏ ‏زمینه‏ ‏داره
خدا داره نگات میکنه!بهش لبخند بزن!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من ندادم
البته 2 ماه خورد بعدش مقاومت میکرد منم اسرار نکردم البته هربار دکترس میگفت له زورم که شده بهش بده الن دخترم 20 ماهشه ظاهرن که کمبود آهن نداره اشتهاشم خوبه دندوناشم مثل مروارید سفیده
وقتی خدا عزیزترین کسم یعنی مادرمو گرفت وبعد یه دختر زیبا و سالم بهم داد به معنی این بیت ایمان آوردم خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
دختر منم ١٥ ماهشه تمامه دندوناشسیاهه ولی میدم اهن بهش هر روز

عذاب وجدان میگیرم یروز ندم اخه دخترم هست دخترا کمبود اهن میگیرن خوب نیست واسه پسر خیلی مهم نیست
خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️
2740
انواع و اقسام طعم ها و مدلای خارجی هم گرفتم اما گول نمیخوره اتفاقا ماه پیش بهش دادم خورد اما سری دوم که اومدم بهش بدم چنان گریه میکرد و فرار میکرد میگفت ببخشید فکر میکرد تنبیه
وقتی خدا عزیزترین کسم یعنی مادرمو گرفت وبعد یه دختر زیبا و سالم بهم داد به معنی این بیت ایمان آوردم خدا گر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری
دختر یکی از دوستام الان 4 سالشه به خاطر قطره آهن تمام دندوناش سیاهه و پوسیده طفلی همش دندون درد داره و نمیتونه غذا بخوره والا کمبود آهن میگرفت بهتر بود هم درمانش راهتتر بود هم اینقدر درد نمیکشید
منم آهن ندادم، اما الان که 3 سالشه بردم دکتر آزمایش نوشت و وقتی آزمایش و دید گفت آهن بدنش خیلی کمههههههه و براش آهن نوشت و من الان عذاب وجدان دارم که چرا ندادم.

دوتا هم آمپول ویتامین Dنوشت
خدایا شکر به خاطر فرشته های کوچولوم هانا جون و آریا جون
من میدم ولی با این حال به نظز من تغذیه مهمتره
من هرروز قطره رو بهش میدادم ولی چون هیچی نمیخورد بجز شیر فقر آهن داشت
از وقتی شیرشو گرفتم و تو برنامه غذایی روزانه اش تخم مرغ و گوشت گذاشتم عالی شده و فقر آهنش برطرف شد
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
ما ایرانی ها چون بیشتر غذاهامون از نشاسته تشکیل میشه خیلی فقر آهن داریم و خودمون بی خبر
فقر آهن آزمایش تخصصی داره و باید اهن خون چک بشه
با هموگلوبین مشخص نمیشه
مثلا پسر من هموگلوبینش 12 بود که نرماله ولی آهن خونش کم بود
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2706