2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خود سنگ کورین یا طرح؟

همسرم برای خالشون زدن راضی هستن

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
سرکارم هست عالیه. برند سامسونگ عالللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه

شیب؟بام؟سامسونگ؟

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
سنگ کورین. میخوام ببینم مقاومتش به حرارت چجوریه؟؟ لکه بشه تمیز میشه؟ مشکلی نداره؟

نباید چیز داغ بذازید روش جاش بمونه

اگه موند باید پولیش کنید دوباره

در برابر لک کلا یکم حساسه دیگ سنگه تیزی بخوره بد میشه

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
نباید چیز داغ بذازید روش جاش بمونه اگه موند باید پولیش کنید دوباره در برابر لک کلا یکم حساسه دیگ س ...

اگه لک بشه تمیز میشه؟؟آخه چند تاکاربر دیدم نوشتن لکش تمیز نشده. 

اگه لک بشه تمیز میشه؟؟آخه چند تاکاربر دیدم نوشتن لکش تمیز نشده. 

لک چی ؟؟؟

قطره اب چای ... اره بابا پاک میشه

2706