2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا جدی هست و باید بره دکتر قرص میده و خشک میشه

منم هستم عزیزم دکتر هم رفتم ترشحات سینه انواع مختلفی داره یکی پرولاکتین بالاست یکی عروق و رگ های شیری منبسط میشه یکی هم ضایعه های خوش خیم سینه ممکنه عاملش باشه و درآخر دور از همه بخاطر بدخیمی ها ممکنه این اتفاق بیفته که اونم شرایط خاصی داره ..بعضی ها حتی با تحریک شدن زیاد سینه این اتفاق براشون می افته خلاصه که همش جدی نیست و برای بعضی هاشون اصلا دارویی تجویز نمیشه و اقدامی نمیکنن دکترا

2740
منم هستم عزیزم دکتر هم رفتم ترشحات سینه انواع مختلفی داره یکی پرولاکتین بالاست یکی عروق و رگ های شیر ...

خب همین دیگه برن دکتر که انشالله گزینه ی جدیه نباشه 🌺 

من البته درد شدید و ترشح داشتم رفتم گفتن که کیست هم داشتم که قرص خوردم 

خب همین دیگه برن دکتر که انشالله گزینه ی جدیه نباشه 🌺  من البته درد شدید و ترشح داشتم رفتم گف ...

من متاسفانه توهم بیماری دارم همش در حال چکاپ های غیرضروری ام سالی دوسه بار فقط سونوی سینه میدم..بله حتما حتی مشکلی هم نباشه باید سالانه چکاپ های زنانمون رو انجام بدیم البته نه به شدت من  

من متاسفانه توهم بیماری دارم همش در حال چکاپ های غیرضروری ام سالی دوسه بار فقط سونوی سینه میدم..بله ...

شما وسواس داری ببخشید  روانپزشک برید🌺 

من هم قرص وسواس فکری میخورم 

منم توهم بیماری دارم ولی دکتر نمیرم😂

شما وسواس داری ببخشید  روانپزشک برید🌺  من هم قرص وسواس فکری میخورم  منم توهم بیمار ...

بله عزیزم متاسفانه دارم شدید هم هست دارو هم مصرف میکنم..امان از این مشکلات روحی..

2706