2737
2734
سلام من شنیدم این ختم برای ازدواج خوبه می خواستم ببینم کسی تا حالا این ختم انجام داده؟یا از کسی شنیدید این ختم وانجام داده و ازدواج کرده باشه؟ آخه سایتی که این و گذاشته بود گفته بود هر کی این دستور العمل و انجا داده ازدواج کرده اینم ختمش: به مدت 9 شب شبی 9 بار دعای توسل به نیت امام جواد علیه السلام خوانده شود سپس نذر کرده شود که اگر از میلاد امام معصوم(یکی از امامان(ع)) تا میلاد امام بعدی ازدواج کردم یک نذری را انجام میدهم مثلا چند روز روزه و....
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد
اینم بگم من چندماه پیش انجامش دادم درست روز هشتم شرایط طوری شد اصلا نتونستم بخونم نه بار توسل رو!!!!باورت میشه شبهای قبلش خیلی راحت و سر فرصت میخوندم اما روز هشتم نخوندم!!!چون قسمت نبود در اون برهه زمانی ازدواج کنم....وگرنه من هرشب آماده خوندنش بودم......کلا امام جواد امام ازدواج هستن....برای ازدواج به ایشون خیلی توسل کن....به خق خود امام جواد بخت خوبی زود زود گیرت بیاد
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی فردا تولد امام حسن عسگریه....نیت کن از تولد ایشون تا تولد هر معصوم دیگه ازدواجت یا حتی نامزدی یا عقد،انجام بشه و نذر خوبی هم کن.........
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
2728
وای مرسی پروانه جان...منتظر بودم یکی بیاد بگه من حاجت گرفتم...خیلی خیلی بهم امید دادید ممنون ان شا الله از فردا شروع می کنم
توکل یعنی اجازه بدهی خداوند خودش تصمیم بگیرد تو فقط دعا کن و پیشاپیش شاد باش و ایمان داشته باش که خداوند دعایـت را بــــــــــــــــــزودی مســــــــتجاب میکند چون خداوند نه به اندازه آرزویت که به اندازه امــــــــــــــید و اطـــــــــمینان توست که میبخشد
2738