2737
2739
همسرم مدتیه نفخ و دل درد داره.کسی تجربشو داشته؟دکتر حاذق می شناسین معرفی کنین؟ ممنون.
یا اهل العالم قتل الحسین علیه السلام بکربلا عطشانا ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکتر حسین خدمت برو سایتش آدرس وشماره جدیدش بردار خدایش تک تکه بیست بیست من و چندنفر که پیشش رقتیم همیشه دعاش میکنیم انشالله همچنان عمر کنه که با تشخیص عالیش به خلق خدا خدمت میکنه
خدایا از شر شیطان ب تو پناه میار
2740

نفخ خیلی علتای مختلفی داره منم چندماهی مشکل نفخ داشتم واسه همینم هی تو اینترنت دنبال مطلب میگشتم که راه درمانش چیه، این مطلب به نظرم خیلی خوب اومد چون توام دنبال اطلاعاتی درموردش میتونی بخونی شاید به دردت بخوره این لینکشه http://doctor-sadeghi.com/همه-چیز-درباره-ی-نفخ-شکم/

پسر من مشکل شدید رفلاکس معده داشت بردم پیش دکتر امیر سعید صادقی با یک جلسه ویزیت پسرم خوب شد خییلی دکتر خوبیه هر کی رفته راضیه. مطبش سعادت آباد خیابان صرافی های جنوبی ساختمان بهاران نبش بلوار سعادت آباده

عزیزم من مشکل زخم معده داشتم و خیلی اذیت میشدم و هر چی دکتر میرفتم اصلا خوب نمیشدم تا اینکه با معرفی یکی از دوستام رفتم پیش دکتر مسعود صدرالدینی و خداروشکر الان خیلی بهتر شدم واقعا دکتر خیلی خوبیه