2733
2739
عنوان

معجزه ختمو نذر بهتر ازین رو سراغ ندارم معجزه حقیقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1061238 بازدید | 17408 پست

اون وقته که اگر مشکلت مالی هست برای خدا ۱۰۰ میلیون و ۱۰۰ میلیارد فرقی نمیکنه

اگر مشکل نازایی هست برای خدا خلق یک انسان با چند میلیارد انسان فرقی نداره

اگر مشکل بیماری هست برای خدایی که بگوید کن(بشو) فیکون میشود(موجود میشود) شفای یک بیمار یا چند میلیارد بیمار فرقی نمیکند

برای خدای ما بچه ها شفای کامل سرطان لاعلاج با سرماخوردگی ساده هیچ تفاوتی نمیکند هییییییچ یعنی واقعا هیچ

پس اگر تا الان فکر میکردی خدا با تو مشکل داره یا نمیتونه بهت عطا کنه یا گدا بازی درمیاره یا میخواد فقط بنده رو اذیت کنه و هر اراجیفی که این روزا زیاد میشنویم و ممکنه توی این تاپیکم نمونه اش باشه و بنویسن ، پس بهتره برای رسیدن به خواسته هات طرز فکرتو عوض کنی

حداقل بخاطر خودت اینکارو بکن

حتی اگر بخاطر خودت اینکارو بکنی و از خدا اطاعت کنی و نیتت خالص برای خدا نباشه خدا بازم میپذیره ولی خب بهترین حالت عبد صالح و بهترین بندگی اینه هرکاری هر فکری هر گفتار و رفتار و ... فقط برای خدا و به عشق خدا باشه

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

ما نمیدونیم یک لبخند به پدر و مادر بخاطر رضای خدا یا نگفتن یک دروغ یا جلوی زبان غیبت رو گرفتن بخاطر خدا از مال حرام گذشتن و فقط حلال خوردن ظلم نکردن دو رکعت نماز خوندن و و و بخاطر خدا باشه چه نتایج عجیب دنیایی و آخرتی داره

تکرار میکنم

دنیایییی

و آخرتیییی

ولی متاسفانه حتی آدمای مومن و با ایمانمون هم ازین نکات ریز و جزئی اماااااا به شدتتتت مهم غافل هستند (انقدر مهم که کیفیت و سبک زندگی و لِوِل و سطح زندگی دنیامون و حتی رفاه و سلامتی مون هم به این چیزا کاملا و دقیقا و بازم کاملا بستگی داره بعلاوه آخرت)

همونطور که اطمینان دادم(که این اطمینان رو از خدا و اهل بیت گرفتم ان شاءالله) همونطورم چند شرط ختم رو براتون میگم(شرط از نظر خودم_ اگر میخواهید قطعی نتیجه بگیرید و باز بخواست خدا) :

قبل از همه اش اگر به اهداف و خواسته ها و آرزوهاتون و حوائجتون رسیدید منو از یاد نبرید و برای یک حاجت معنوی (و غیر مادی و غیر دنیایی) من دعا کنید و شهید سید مجتبی مجرد رو که شهیدی از خانواده دوستی هست که این ختم ازشون به دستم رسیده رو یاد کنید

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم من دیگه به هیچی اعتقاد ندارم خدا و هر چی مربوط به خدا هست همش الکی هست تو این دنیا خوشی فقط ...

اینجوری نگو حتما خدا کمکت میکنه 

همه گیر و گرفتاری تو زندگیشون دارن ،اصلا خیر و خوبی و بدی همه درکنار هم معنا پیدا میکنن ،امیدوارم حال دلت خوب بشه

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2731
عزیزم من دیگه به هیچی اعتقاد ندارم خدا و هر چی مربوط به خدا هست همش الکی هست تو این دنیا خوشی فقط ...

اینطوری نگو استغفار کن که استغفار خیلی خوبه با خدا دوست شو

اَسْتَغْفِرُ اللّهَ رَبِّی وَ اَتُوبُ اِلَیهِ💚🌿 " یا الله "

اگر از ته دلت هست عزیزم پاسخی ندارم براتون

اگر از ته دل نیست با بچه ها همراه شد در این تاپیک و بقیه تاپیکا برات دعا میکنند 

من شفای پدری که رگای قلبش گرفته بودو با دعای بجه های نی نی سایت گرفتم 

دکترش میگفت انقدر  عمل دوم بدون فنر و فقط با آنژیو عالی بود که فنرهای آنژیوی عمل قبلیم رو هم برداشتم 

خب اینم معجزه ست دیگه 

2740

همونطور که اطمینان دادم(که این اطمینان رو از خدا و اهل بیت گرفتم ان شاءالله) همونطورم چند شرط ختم رو براتون میگم(شرط از نظر خودم_ اگر میخواهید قطعی نتیجه بگیرید و باز بخواست خدا) :

قبل از همه اش اگر به اهداف و خواسته ها و آرزوهاتون و حوائجتون رسیدید منو از یاد نبرید و برای یک حاجت معنوی (و غیر مادی و غیر دنیایی) من دعا کنید و شهید سید مجتبی مجرد رو که شهیدی از خانواده دوستی هست که این ختم ازشون به دستم رسیده رو یاد کنید
اول اینکه قبل از شروع باید تمام غسل هایی که به گردنتونه رو انجام بدید انواع و اقسام غسل میتونید اینکارو با یک بار غسل به نیت "مافی الذمه_آن چه بر گردنم هست" انجام دهید
دوم باید نماز های واجبتون رو بخونید این معنیش نیست کسایی که نمیخونن حاجت نمیگیرن نههه این یعنی اگر حاجت قطعی میخوایی که رد نشه این موضوع لازمه چه خوشت بیاد چه نیاد چه با قوانین و سب زندگیت مغایر باشه چه نباشه چه حال کنی چه نکنی اما خب برای ابتدای کار لازم نیست قضاهای نمازهای قبلی رو بخونید البته فعلا _ حتی میتونید اول کار از چهار رکعت ظهر یا عصر در روز یا سه رکعت مغرب فقط شروع کنید تا برسه به ۱۷ رکعت کامل در شبانه روز

سوم گناهای وحشتناک مثل زِنا_ دروغ _ غیبت و تهمت _ ظلم _ بی احترامی به پدر و مادر و انواع و اقسام گناهان کبیره رو اول توبه کنید و بعد کمش کنید دقت کنییییییید بچه هاااااااااا نیایید بگید زحمت نکش اگه گناه ترک کنیم که خودمون حاجت روا میشیم من نمیگم یه شبه یا یک ساله یا هرچند وقته ترک کامل کنید میگم فقط کمش کنید یا حداقل اقل بعد از انجامش پشیمون بشید و اصلا توجیه نکنید(غیبت کنید بگید راست میگم خب_ حقشه _ به من بدهکاره _ اونم غیبتمو کرده_چقدر اذیتم کرده_قبلا آبرومو برده_با من فلان کرده و و و ..._این فقط یه مثاله) هیچ گناهی رو توجیه نکنید در واقع جلوی خدا واینسید به گناهانتون اعتراف و بعد توبه و بعد کمش کنید و بهتره تا قبل ۷ ساعت بعد از ارتکاب گناه ازش توبه کنید چون تا ۷ ساعت اصلا گناه نوشته نمیشه

(برای اینکار میتونید ۲۴ ساعت رو به چند قسمت تقسیم کنید و هر چند ساعت تایمی رو برای استغفار و توبه در نظر بگیرید مثلا اگر بعد از هر نماز توبه و استغفار داشته باشید همیشه گناهانی که انجام دادید در طول روز و شب هنوز نوشته نشده پاک خواهند شد_نوشته نخواهند شد و به دنبال آن سنگینی و سیاهی و گره برای حاجتتون ایجاد نخواهد شد)

طبق روایات دوستان گناه محرومیت میاره(از حاجت روایی و زندگی خوب و نعمت خدا و پول و ثروت و شادی و سلامتی محروم میشید بلااااا شک

اگر فکر میکنید که با گناه به خواسته هاتون میرسید کاملا در اشتباهید که اگر برسیم وای به حالمون چون خدا این دنیا رو کامل به بعضی بنده های بد و گناهکارش عطا میکنه و اون دنیا رو ازشون میگیره منظورم کسانی هستند که حتی بویی از خدا نبردن و زندگیشون هیییچ نقصی نداره هیچ هیچ اونا خیلی بدبختن پس خودتون رو مقایسه نکنید_ طبق یک حدیث قدسی اگر اشتباه نکنم خداوند میفرماید اگر نگران اذیت و غصه بنده های خوبم نبودم حتی ناودان بام بعضی ها رو از طلا میکردم تا اسم من رو هم صدا نزنن ولی خب طبیعتا در اون دنیا و آخرت وای بحالشونه دیگه)

چهارم مانع ترین چیز در دنیا برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها و به قول معنویا حوائج ، حق الناس و یک مورد دیگه هست(کینه و نبخشیدن)

حق الناس اون هایی رو که میاد به ذهنتون(بدون فیل_تر کردن و توجیه و عقب انداختن) برید حلالیت بطلبید اگر دسترسی دارید _ ندارید تماس بگیرید یا پیام بدید ، ندارید برای اون شخص استغفار و یه سوره قرآن بخونید_اگر مالی بدهکارید و پولشو ندارید مهلت بگیرید و دوستی کنید تا راضی باشه فعلا_ دوستان جدی بگیرید بخدا اینا شاه کلید رسیدن به آرزوهاست

اگر اینا رو رعایت کنید همه لحظاتتون سرشار از معجزه و ثروت و لطف خداست

از خدا بخواهید تمام حق الناس ها رو از گردنتون باز کنه یا راه رفعش رو نشونتون بده

با گناه و مخصوصا حق الناس دوستان حاجت که هیچی یه شوکولات برای دلخوشی هم نمیگیرید اگر زندگیتون با گناه و حق الناس خوبه و عالی بترسید از خدا که گذاشته همه رو واسه اون دنیا باهاتون تسویه کنه

سلام عزیزم.ممنون از اینکه برامون وقت گذاشتی و خداروشکر که حاجت روا شدی.

حقیقتا ختم صلوات معجزات بسیاری داره که هر کس با اعتقاد بخونه حتما حاجت روا میشه.

همونطور که بزرگان فرمودند:در مواقع سختی سیل صلوات راه بیندازید که مشکلات را از بین میبره.

طبق نظر آیت الله بهجت صلوات و استغفار برای حاجت روایی فوق العاده موثره.

هر کسی که گرفتاره از نماز شب غافل نشه،فوق العاده است.

2706