2737
2739
سلام به همگی دوستان
من برای چک آپ یه سونو کردم در کمال ناباوری بهم گفتند که کبد چرب گرید ۳دارم. آیا شما دکتر خوبی در این زمینه میشناسید احتیاج به کمک دارم . :(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مامان همراز برو پیش دکتر حسین خدمت خیلی دکتر خوبیه فقط مطبش شلوغه
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
88191248 خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ونک خیابان هجدهم گاندی ساختمان پزشکان گاندی
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
2738
مطبش عوض شده همین آدرسی که برات فرستادم درسته