2733
2739
دوستان عزیزم سلام من و همسرم به همراه پسرمون تصمیم به مهاجرت داریم به استرالیا. کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که است کارهای دستی و هنری مشتری داره در استرالیا یا نه؟ من تابلو فرش بلدم ببافم، است اینگونه کارها ارزشی برای فروش اونجا دارند یا نه؟ ممنون میشم در این خصوص یا اگر تجربه دیگری در رابطه با زندگی در استرالیا که قابل توجه هست دارید ،من رو راهنمایی کنید،
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من بریزبن هستم. شوهرمم تو کار بیزنس فرش هست بهارک جان. شاید بتونی اینترنتی فروش خوبی داشته باشی.
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2740
نمی خوام بترسونمت ولی یکی از اقوام ما با همسرش رفتن استرالیا ،کار پیدا نکردن هنوز ،الان سه ساله ،خانومه پرستاره بچه شده ،آقا هم بیکار،البته یه مدته شوهرش برگشته ایران ،اونا با لیسانس تو ایران مهندس بودن ولی خب الان تحصیلات بالاتر لازمه ،با سرمایه ی خوب برید بهتره ؛در مورد کار هنری چیزی نمی دونم
رناتا جون وقتی کار نداشتن اینجا از چه طریقی اومدن پس؟ اول باید وضعیت شغل و زندگیشون مشخص باشه یا از طریق سرمایه گذاری بیان
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
2706