2737
2739
اگه برا کسی این اتفاق افتاده بگه
سنی هاستالیم دا ساقلیم دا دا یانیمدا گورملییم.گونشین دوئدونودا باتیئینی دا سنله ایزلمییم.........
اره بمن گفتن دختر بعد پسر شد توی هفته ١٤
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
من چون دوقلو داشتم یکی همون هفته ١٢ تشخیص دادن پسره اما یکی تا هفته ٢٣ معلوم نمیشد
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من امروز رفتم سونو 13 هفته و 6 روز بود گفت احتمال 80 درصد دختره اگه 2 هفته بعد بیای با قطعیت بهت میگم یعنی چی امکان داره تغیر کنه
سنی هاستالیم دا ساقلیم دا دا یانیمدا گورملییم.گونشین دوئدونودا باتیئینی دا سنله ایزلمییم.........
2731
عزیزم با تردید نمیگن که احتمال میدن تو 90 درصد احتمالاتم تشخیص درسته حالا شاید 10 درصد خطا بشه . ولی دیگه خیلی کم پیش میاد اشتباه بگن . در ضمن جنسیتم هیچ وقت تغییر نمیکنه
مگرمیشود زندگیت را بهم ریخته آفریده باشد...او خدای دانه های انار است...
ب من گفتم هشتاد درصد دختره و دخترم هست عزیزم دیروز گفت صد درصد دختره
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
من شنیدم وقتی میگم 80 درصد یعنی دیگه همون که هست رو میگه
2740
نه چون الت تناسلی پسر دیدتر درمیاد از دختر برااینه میگن تا سونوی غربال دوم 18هفتگی صب کن و برو دقیق میگه
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...
تغییر منظورم جنسیت بچه هه نیس منظورم نظر دکتر اس معلومه که جنسیت تغییر نمونه
2706