2733
2734
عنوان

ختم 40 روزه حدیث شریف کسا

21006 بازدید | 64 پست
عزیزان من ازدیشب ختم 40 روزه حدیث کسا رو به نیت سلامتیه دخترم وحرف زدن وراه افتادنش به همراه تعدادی از دوستان شروع کردم
هرکی پایه است بسم الله
بیاین تا چهل روز با هرنیتی که داریم رو باهم باشیم
التماس دعا
خوب ببین ...
این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم !!!
بسم الله الرحمن الرحیم
1* مامان السانا..................به نیت سلامتی دخترم وحرف زدن وراه افتادن السانا وشفای همه بچه های مریض
2* minoo ..................به نیت پیدا کردن کار خوب برای شوهر
3* eshg .................به نیت درست شدن زندگی وخوشبختی
4.* " هوتسا "................. به نیت سلامتی تمام بچه ها و دختر خودم
5*مامان آینده 2 ...............به نیت سلامتی نی نی تو دلم و ااینکه یه خونه ی شیک بخریم
6* شهلا .................به نیت شفای همه بچه های مریض و بهبودی پسرم
7*مامان مهربونیا...............به نیت راه رفتن و حرف زدن دخترم و یه حاجت قلبی دیگه
8* نیوشا................. به نیت حرف زدن دخترم انشاالله
9*مامی سید امیر علی......به نیت شفای پسرم وهمه بچه ها
10*دنیای نمدی................به نیت کار و نی نی و بازشدن گره مشکلات دوستانم در نی نی سایت
11* رز..................به نیت پیدا شدن کار خوب واسه شوهرم و نی نی دار شدن
12* مامی دینا.................به نیت...
13*مامان بهارخانم............ به نیت سلامتی السانای گل شما و بهارناز خانوم خودم
14* ارغوان.............. به نیت شفای شفای پسرم
15*یکتابرکت88...............به نیت روزی و ردیف شدن کارام بخونم
16* عرفان2.................به نیت سلامتی و خوشبختی پسرم
17*مادر مامان بهارخانم......به نیت...
18* لاله...................به نیت...
19*مامانی وثناوبابایی........به نیت سلامتی و اینکه بزودی مامان بشم....
20* رها.پارسی...............به نیت...
21* یاسی................به نیت شفای همه مریضا و حل شدن مشکلات و حاجتروایی همه و خودم
22*
**~~~قندعسل کوچولو~~~**
23*
24*
25*
26*
27*
28*
29*
30*

بزرگترین آزمون ایمان زمانی است که آنچه که می خواهید را بدست نمی آورید، با این حال قادرید بگویید:
خدایا شکرت
الهی... با خاطری خسته... دلی به تو بسته! دست از غیر تو شسته...
درانتظار رحمتت نشسته ام. میدهی کریمی نمی دهی حکیمی... می خوانی شاکرم میرانی صابرم...
الهی احوالم چنانست که می دانی واعمالم چنین است که می بینی نه پای گریز دارم ونه زبان ستیز...
الهی مشت خاکی را چه شاید و از او چه برآید و با او چه باید...
دستم بگیر یا الرحم الراحمین .
گاهی خداوند درها و پنچره ها را به رویت می بندد زیباست که اینگونه فکر کنی شاید بیرون طوفان است...
خوب ببین ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخوام بخونم اما خوب شما که جلوتر هستین چی؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2728
من میخوام به نیت روزی و ردیف شدن کارام بخونم
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
ارغوان جان خوش اومدی عزیزم
مااز دیشب شروع کردیم ولی ی تعداد از دوستامون هم از امروز شروع کردن
شما هم بسم الله از همین امروز شروع کن انشالله خدا یه نظری به بچه های ما داشته باشه
آمین
خوب ببین ...
2740
السانا جون روزایی که پری هستیم چی؟
باشه عزیزم
السانا جون من میتونم به نیت سلامتی و خوشبختی پسرم بخونم؟
عشقم همسرم...... وجودم پسرم......نفسم دخترم...... خدایا به تو میسپارم گلهایم را ، زیباترین هدیه هایت را ، پناهشان باش ، کنارشان باش ، به یادشان باش
2706