2737
2739
سرماخوردگی توی هفته27خطرناکه؟؟:-(
بنویسید به دیوار سکوت عشق سرمایه هرانسان است بنشانید به لب حرف قشنگ حرف بدوسوسه شیطان است وبدانید که فردا دیر است اگر غصه بیاید امروز تا همیشه دلتان درگیر است پس بسازید رهی را کنون تا ابد سوی صداقت برود و بکارید به هر خانه گلی که فقط بوی محبت بدهد
کسی نیس
بنویسید به دیوار سکوت عشق سرمایه هرانسان است بنشانید به لب حرف قشنگ حرف بدوسوسه شیطان است وبدانید که فردا دیر است اگر غصه بیاید امروز تا همیشه دلتان درگیر است پس بسازید رهی را کنون تا ابد سوی صداقت برود و بکارید به هر خانه گلی که فقط بوی محبت بدهد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خیلی ولی گلوم و استخونام خیلی درد میکنن
2742
واسه دخترم خطرنداره؟؟؟
نه بابا فقط مواظب باش تب نکنی، اگه گلوت عفونت داره برو دکتر. منم تو بارداری سرما خوردم تب هم کردم اما خفیف. رفتم دکتر گفتم باردارم، دارو داد،هیچ مشکلی ام پیش نیومد. الانم پسرم کنارم خوابیده.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
2738
کلی اب پرتقال و لیموشیرین و شیروعسل خوردم خدابخیر کنه
نگران نباش عزیزم. دوستان درست میگن. اگه گلوت جرک کرده برو دکتر. سرخود قرص نهور. بعصی اتتی بیوتیکاوتو بارداری مجازن. من خودم دو سه بار شدییییید تو بارداریم سرما خوردم و دارو طبق نظر پزشک مصرف کردم. شما هم نگران نباش
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
اگه کاری که میگم گوش کنی وعمل کنی سریع خوب میشی . یه دونه به تکه تکه کن یه کتری پر اب کن تکه های به رو رو بریز توش بعد بذار بجوشه تا رنگ بندازه بعد بخور مثل چایی مدام هر یک ساعت یه لیوان بخور ب. هر موقع کتری کم اب شد دوباره روش اب بریز تا شب همین کار رو بکن بذار همونطوری کتری روی گاز با حرارت کم باشه. عالیه بخور زود خوب میشی ان شا ا... شما با این کار که اب فراوون بخوری عفونت ازبدنت میره .
خدایا شفای همه بچه های مریض ارزوی من است . به نیت شفای همه مریضها : اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم .
2706