2733
2734
عنوان

خواص آب باران نیسان و شفای تمام دردها.اگه عقیم هستی یا....

| مشاهده متن کامل بحث + 22865 بازدید | 82 پست
سلام نادیا جان عزیز سوال داشتم ازتون  من اب بارون جمع کردم و بهم گفتن باید روز قبل از اذان صب ...

مگه گفتن قبل از نماز صب و نماز شب؟ 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
7 شبانه روز ناشتا صبح و عصر

باشه گلم فقط بدنماز یا قبل نماز یا فرقی نداره

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
دوستان خدا شاهده یکی از آشناهای ما 12 سال بچه دار نمیشد منم پارسال این خواص آب بارون رو اتفاقی تو ...

سلام من برای شِفای بیماریم میخوام اونایی که شفا گرفتن یا بچه و...چقدر خوردن هربار تو این ۷ روز صبح خوردید و شب یا عصر؟۷روز خوردن؟میشه جواب بدید؟

2731
عزیزم فقط یکی ازین روزها اب جمع کنیم اعمالشو بجا بیاریم بخوریم یا تو این یک ماه هربار بارون میاد جمع ...

الان داشتم پستتون میخوندم دیدم نوشتی باردار بشم  میخواستم کامنت کنم ان شالله دیدم اسمتون شده مامان متین کلی ذوغ کردم برای منم دعا کنید باردار بشن

ب دعای شما عزیزان اعتقاد دارم لطفا برام دعا کنید دامنم سبز بشه تا زندگیم‌خراب نشه ممنونم تا اینجا اومدی برای ظهور امام زمانم صلوات بفرس🥰😘😍