2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همش میگن کار خدا از حکمته الان حکمت ریزش موی ما ها چیه 😭 ارثی ام هست و درد بی درمون ، درد بی درمووو ...

شما مشکلتون حل شده ؟منم دقیقا با شما همدردم لطفا اگ هنوزم نی نی سایت حضور دارین درخواست دوستی بدین

دختر پن درکت میکنم خودم از ۷ سالگی ریز مو سکهدای داشتم  خیییلی سخته اونم واسه  خانمها هر دکتر بگی تو این ۳۰ سال رفتم نتیجه موقت  یا اصلا ندیم 

ولی العان سه ساله از یه عطاری پک ریزش مو میگیر یه محلول و یه شامپو البته دوره اول خوراکی هم داد ولی العان هم محلول و شامپو گیاهی رو میزنم و دیگه دکتر نمیرم  ریزش موهام خیییلی کم شده آنقدری که دیگه ترس و خجالتی ندارم 

تو هم میتونی امتحان کنی هزینه‌های دکتر زیاده و دروع من خیلی راصیم انشا الله به حق عالی برای شما هم شفا باشه 

من پیجشون رو بلد نیستم وای این شمارشونه عطاریه خیلی معروفی هستن رصایت مشتریاشون زیاده

التماس دعا  یاحق

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۲ 

2738
ببین من نیر بیرون این زنارو میبینم که موهاشون ر و بلند خیلی حرصم میگیره و میا تاصبح گریه میکنم با ای ...

شما چه قرصایی خوردی ؟یک سال خوردی ؟نتیجه چی شد ؟چی کار کردی ؟ تو رو خدا میبینی جوابمو بده حالم اصلا خوب نیست