2733
2734
منظور از تخت نوزاد نوجوان چیه؟
تخت نوزاد رو تا چه سنی میشه استفاده کرد؟ و اینکه حفاظی که دور تخت هست رو میشه جمع و باز کرد ؟
مرسی دوست جونا
عزیزم من تخت نوزاد گرفتم خیلی هم راضی هستم

همین الان از سرویس تختش خسته شدم فکرش و بکن بخوای تا 18سالگی بچت یه سرویس تخت و نگه داری!!!!!!

من که نوزاد نوجوان دوست ندارم

جای کمتری هم میگیره

البته اگه تجربه الانم و داشتم اصلا تخت نمیگرفتم
خدایا بخاطر مهربونترین همسر دنیا ازت ممنونم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
همین تخت های دو منظوره که بالایش حفاظ دارد و کوچکتر است بسته به قد بچه و راحتی ( تا حدود 2.5 سالگی دخترم استفاده کرد ) هر زمانی خواستی میتونی حفاظش رو برداری ....
ولی قسمت نوجوانش زیرش است که مثل یک تخت معمولی است و کل قسمت بالا باید برداشته بشه تا بشه استفاده کرد ...
امیدوارم توضیحاتم واضح باشه !
من دیروز رفتم نوزاد نوجوان خریدم ... البته چون واسه سیسمونی بود کلی تحقیق کردم بعد نتیجه گرفتم برم نوزاد نوجوان بگیرم ... خیلی خوشگله و کارایی داره ... تا مدتی که نوزاد ازش استفاده میکنه هم تخته هم گهواره... وقتی نوجوان بشه ... تخت نوزادیش تبدیل میشه به میز تحریر و یه پا تختی .. واسه خونه های کوچک خیلی خوبه...الان دیگه از کوچکترین فضا بیشترین استفاده رو میکنن .
هرگز زانو نخواهم زد , حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود ...
2740