2733
2739
عنوان

چپ کردم ماشینم له شد

2602 بازدید | 90 پست

سلام 

نمیدونم چرا هرچی اتفاقات بد هست سرمن میاد 

دخترمم تو ماشین بود داشتم تو جاده میرفتم 

فک میکنم یک لحظه خوابم برده 

چپ کردم ماشین چندبار تو هوا ملق خورد و پرت شدیم اونور اتوبان 😭

ماشین تیکه تیکه شد ولی خودمون صحیح و سالم موندیم 

تو رو خدا بچه ها خیلی حواستون باشه 

یعنی وحشتناک بود 

الان ۲۵ روزه پام میلنگه 

استخوناش موبرداشته و از چن جام در رفته بود 

خداروشکر به خیر گذشت ولی بدبخت شدم تو این گرونی ماشینم رفت 😭

LilySlim Fitness goals tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

چرا خوابت برد  

کمبود خواب داشتی 

وای خیلی تجربه وحشتناکی 

کمربند بسته بودید

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
خودمم موندم یهو چیشد  فقط ممکنه یک لحظه خوابم برده باشه

مگه چه ساعتی رانندگی می‌کردید ؟؟

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

وای خدا رو شکر سالمند

اتوبان تو شهر یا جاده بین شهری،؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

تصادف کلا تو یه ثانیه اتفاق میوفته . تجربه دارم و اصلا نمیدونم چیشد

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2706